potrbujrm to dat zo seba von!

Príspevok v téme: potrbujrm to dat zo seba von!
hlupana

ked si budete citet tento prispevok tak urcite pokrutite nadomnou hlavou a poviete si dievca preco si take sproste? no napriek tomu ja to potrebujem zo seba dat von a niekomu sa postazovat...moj problem spociva z toho ze som sa pred dvoma rokmi spoznala s jednym chalanom bol dokonaly krasny, inteligentny, proste bol to ten pravy...kym som sa nedozvedela ze je zenaty povedal mi to a aj to ze jeho manzelka je tehotna...no nechcel aby sa nieco medzi nami zmenilo chcel si sem tam uzit a aj ja ... kamosky mi ho zavideli a ja som sa citila super ved co sem tam sa stretneme a nic to pre mna neznamena...no neznamenalo kym som sa do neho nezalubila milujem ho uz dva roky odisla som koli nemu do zahranicia ale nic sa nezmenilo stale sme v kontakte a vzdy si planujeme ze ked pridem ako nam bude super...zabudla som napisat ze jeho manzelka nam na to prisla, no nejak to zahral a nakoniec sa nerozviedli...ale co mam robit?som zufala naozaj ho milujem a nechcem sa ho vzdat:(((

kamos

fraisee, neprehanaj. Chces povedat, ze si nikdy nezatuzila po divokom, nesputanom, vasnivom a neviazanom sexe. No a taky som prave ja prevadzkoval.

mamca

Vyhovuje ti to? A prečo si teda zúfalá? Prečo si odišla do zahraničia? Tuším chceš oklamať sama seba... Takto si asi nemusíš naplno priznať,že nie si milovaná.

fraisee

vies angina, takyto ludia co sexuju za mlada kde im hrdlo raci su na stare kolena zufali, ale pridu na to oooovela neskor. lebo potom ked budu stari a skaredi nebude to s nimi robit uz nik ani za peniaze. len teraz sa citia ako majstri sveta.

kamos

Agina,

ten problem som uz uspesne vyriesil a zdvihol trosku moju sebaistotu, tak ze si dovolim radit aj niekomu inemu. Niektore veci sa casom menia.

kamos

Agina,

preco by sa mala citit ako kurtizana? Ved ked nechce tak nemusi-nikto ju na obojku nedrzi. Mne sa tiez stavalo, ze som sustil s viacerymi kockami a ako kurtizan som sa vobec necitil. Neverila by si ake boli spokojne. A to som ich miloval vsetky.

agina

kamos na tvojom mieste by som cusala a suchala radsej nohami.Este pred nedavnom si tu zakladal temu, ci je tvoja priatelka normalna...tak sa mi zda,ze vsetci, co sme do tvojej temypisali, sme mali absolutnu pravdu.Hodim sem link, aby si to zainteresovani pripomenuli.A ty tu chces niekomu radit???!!!!