Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nepovedal 'lubim ta'

Príspevok v téme: nepovedal 'lubim ta'
estate

Caute, som s frajerom jeden a pol roka. som do neho zalubena a verim, ze aj on do mna…ale nikdy mi to este nepovedal. Ja som mu 2x napisala v pohladnici ‘lubim ta’ alebo na ICQ…ale on nic. Velmi by som si zelala, aby vyjadril slovmi co ku mne citi. Ked sa ho spytam, ci ma lubi urcite povie ano…ale to nie je ono. Chcem aby to prislo od neho. Tak co?…mam cakat?… alebo mu rovno povedat ako mi to chyba…?

wowo

ja to tiez nikdy nehovorim.Velmi si tie slov vazim aby som ich pouzivala.Hovorim mam ta rada , velmi mi chybas, myslim na teba..Nenute ludi do nich.Vsetko je uz tak sprofanovane tak aspon niektory ludia tie slova maju v ucte.A okrem toho predsa musite citi ci vas ten clovek ma rad alebo nie

hulienka

,my spolu chodime 2 roky on mi to vravi casto, skoro kazdy den ale ja som mu to nikdy nepovedala prva,.. vzdy len "aj ja teba milujem" :) neviem preco. a milujem ho, len mu neverím.

petrinka

no toto!Ste spolu tak dlho a on ti to ešte nepovedal??? Ale pravda je tá, že mne sa stalo, že mi to hovoril dosť často priateľ, a potom na koniec nášho vzťahu povedal, že to hovoril, aby som nebola smutná.. tak je asi aj lepšie, že ti to nepovie, že ste spolu, tak to svedčí o tom, že ťa má rád a chce byť s tebou!

kyra

ahoj moja na taky dlhy cas ako ste spolu,by ti to uz mohol povedat,ja mam priatela a sme spolu 8 mesiace a kazdy den mi hovori ze ma miluje,lubi.Skus sa porozpravat ci ta naozaj lubi,ze by si to chcela uz pocut aj od neho,sam od seba a tak

karotka

Sama vravis ze si mu to NAPISALA do icq a do pohladnice....asi ani pre teba to nie je take jednoduche "povedat" nie?
Chlapi su trocha spomaleni a viac racionalni...
Ked ti to povie po case ked uz bude ozaj vediet ze je spravny cas (ono to este moze potrvat napriek tomu ze ta ma ozaj rad) tak bude hrdy na seba a spokojny a ty zas e extra stastna ze si sa dockala a potom ti to uz podla mna bude hovorit=) dolezite je to prve=D
ale chapem ze to chyba....mne to vacsinou lezie na nervy a mam pocit ze sa potom do vztahu vkladam viac ako on...
este kusok (ale neze den dva=D trochu dlhsie) pockaj a ked nic...tak pokecajte....ono co tu citam....jemine niektori by sa mohli zaj spamatat....Napr partner 111...)

estate

velmi pekne vam dakujem. ten moj chlap toho vela nenahovori. ja sa s nim o tom porozpravam, ale viem uz teraz...ze to bude max odpoved ano, lubim ta a pravdepodobne to uz viac pocut nebudem ;-/

tigrica

Ahojky estate..no na 100% sa s ním porozprávaj..nieje to pre teba divné, že ti to nepovedal ani raz??veď keď niekoho ľúbim tak mi nerobí problém to povedať nahlas..buď úprimná, že to potrebuješ počuť..Opýtaj sa prečo ti to ešte nepovedal..Určite sa toho dočkáš..ak nie..tak je to somárik...:D

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

nepovedal 'lubim ta' - Fórum - ZDRAVIE.sk