Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

pomoc..moje oči.....

mirek

kvapky sú nové..niesú po záruke...beriem aj Zodac...tu na pohotovosti by mi nepomohli..je tu malá pohotovosť..ostatné odd...sú až 22km od nás...a k alergologičke by som asi mal ísť...ale musím do práce..a aj na alergologiu sa musím objednať..inak ma nevezmú...hrôza...

jaja-jaja

mirek, ja by som Ti radila ísť na očné-pohotovosť, myslím, oči sú veľmi citlivá záležitosť ak máš doma nejaké kvapky dobre si pozri expir. pretože staré kvapky by si si kvapkať nemal

ha0small

ja som tiez alergik a toto sa mi stava casto hlavne teraz ked padaju tie chujovinky ze stromu mne pmaha ten zodac ono to je na alergie celkobvo toto mi doporucila aj moja imunovogicka tak skus to

dvojbotka

utekaj za svojou alergologickou ale ako alergik by si mal mat doma livostin kvapky do oci a nejake lieky typu loratidine,claritine,cetirizin...

mirek

Mám kvapky na alergiu...a rozmýšľam mči to nemám aj náhodou z nich...nejaká alergia na zložku kvapiek..k lekárom nerád chodím...

DESmodka

no najlepsie by bolo zajst na pohotovost, nech ti daju nejake kvapky.. ale skus si dat zodac, to mas na alergiu... nejake kvapky do oci najdi doma a skus tie

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

pomoc..moje oči..... - Fórum - ZDRAVIE.sk