Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

mam 2O a este som nemala nic s chalanom je to divne?

Príspevok v téme: mam 2O a este som nemala nic s chalanom je to divne?
kamilka

mam 20 rokov a este som nemala chalana,som panna a ani som sa so ziadnym nebozkavala, je to normalne? chalani sa mi pacia ale ziaden o koho som ja mala zaujem nemal o mna a zase naopak komu som sa pacila ja ten sa zase nepacil mne.uz fakt neviem co robit. je mi to hlupe ze vsade okolo mna moji znami,priatelia,susedia su vsetci zadani a ja stale nic.

jankaaa

suhlasim s beb:-)hanba to vobec nie je a ja uprimne by som bola rada, keby som aj ja bola a mohla som vratit vela veci spat:-( tak kamilka, bud hrda na seba a spokojna so sebou, ten pravy pride:-))

beb

Ahojte, dievčatá.Myslím, že nič nemusíte ľutovať. Mali by ste byť hrdé na to, že ste panny. Ĺutovať určite začnete, keď naletíte takým lovcom dievčat, o akých sa teraz rozprávate.Žena dokáže byť sebestačná a žiť plnohodnotný život aj bez chlapa. A keď príde ten správny čas, príde i ten pravý. Źelám Vám toho pravého , veľa sebavedomia a pocit víťazstva z toho, že ste panny, nie pocit hanby, či zúfalstva.B.

katttka

Ja mam 23 a tiez som este panna. Prvykrat som sa bozkavala v 22, aj to som bola opita, tak to bolo take...Uz som asi bola zufala. Najviac ma stve, ze vsetci naookolo ma maju za divnu. Ja tiez si vravim, ze raz sa ten pravy najde a co sa ma stat stane sa. Ale vsetci mi vravia, ze si mam zacat s hocikym, len aby som nebola sama. Mne to vsak pride divne chodit s niekym, len aby som mohla povedat, ze aj ja mam vztah. Tak neviem ci som vadna ja alebo ti okolo mna.

jesssy

aj keby to mala napisane na cele, no a? ty si ako myslis, ze byt panna je nejaka hanba (ak si to myslis, uprimne ta lutujem), či prekazka pri nadvazovani vztahu? myslim, ze nic ti neutecie, raz ten pravy urcte pride

fraisee

a co mas na cele napisane ze si panna? ten tvoj dotycny o tom vediet nemusi, teda potencialny kandidat. len sa nehanbi, a obliekaj sa moderne, bud bezprostredna a kamaratska.

dd

ja sa pridavam k dejhe..ja som sice chodila s dvomi chalanmi, nez prisiel ten pravy, ale obaja to boli taki..co chceli len sex..s prvym som chodila v 18, bol to vztah na dialku a nic okrem bozkavania som s nim nemala, skoncilo to po 4mes.druhy bol v 19, ten ma vyslovene tlacil do sexu..len som si to vtedy ako zalubena neuvedomovala..doslo mi to vsetko az ked sa so mnou po 4,5mes.rozisiel a tiez som s nim nemala nic, len bozkavanie..no a potom v 20 dosiel uz teraz moj manzel, obaja sme boli pre toho druheho prvi, co sa tyka sexualnej stranky a vsetko sme mali po prvykrat spolu..o panenstvo som prisla par dni pred 21.narodkami a poviem vam, ze nicoho nelutujem!ja som sa za to nehanbila, ze som panna..podla mna je to krajsie, ked si to nechate pre toho praveho a ten ak ma prist, tak pride..bola som dlhe roky z toho smutna, ze nikoho nemam..az nakoniec to stalo za to!drzim vam palceky, nech svoju Lasku stretnete v ten prevy cas a vsetko dopadne krasne!

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

mam 2O a este som nemala nic s chalanom je to divne? - Fórum - ZDRAVIE.sk