mam 2O a este som nemala nic s chalanom je to divne?

Príspevok v téme: mam 2O a este som nemala nic s chalanom je to divne?
kamilka

mam 20 rokov a este som nemala chalana,som panna a ani som sa so ziadnym nebozkavala, je to normalne? chalani sa mi pacia ale ziaden o koho som ja mala zaujem nemal o mna a zase naopak komu som sa pacila ja ten sa zase nepacil mne.uz fakt neviem co robit. je mi to hlupe ze vsade okolo mna moji znami,priatelia,susedia su vsetci zadani a ja stale nic.

wiwien

no ano ..to je pravda, umelo vyhladávať sa to nedá.ked príde, tak príde.ono to fakt musí prísť asi samo.bo inak sa to ani nedá.no a dejha, to čo si napísala, je fakt pekné:)

mira

Dievčence, ste mi sympatické, že sa nehádžete chlapcom okolo krku len preto, aby ste ukázali, že máte vzťah. Vážte si samy seba i naďalej, láska príde. Určite i tá naozajsná.

majka_

kamilka... aj ja mam 20, sex som este nemala a vztah s chlapcom takisto nie. a co teraz? ak ho mam mat, tak mi ho osud priveje do cesty, nemyslis? nebudem predsa umelo vyhladavat vztahy len za to, aby som sa premavala s niekym po ulici a ten niekto ma na druhy den podviedol s nejakou inou.

dejha

Ahojte babenky,tak aj ja pridam par slov k vasej diskusii-moja prva a dufam,ze aj posledna:) laska prisla v 22 a vobec nelutujem,pre mna to nebolo pozde.Teraz mam 23 a je to nadhera spoznavat a vychutnavat si vsetko s mojim milacikom.Vedel,ze je moj prvy vo vsetkom a aj ked on bol skusenejsi,o to bol pozornejsi a jemnejsi.Ja som stavila na uprimnost a vobec som sa necitila vo vsetkych tych novych veciach,co prinasa vztah ako drevo.Priatel ma naucil si to vsetko vychutnat a hlavne,ked budete milovat a budete tu lasku aj dostavat,vsetko pojde tak nejak prirodzene samo od seba:).Vela stasticka v zivote papa

wiwien

kamilka, no tak toho sa nemusíš báť, bo bozkávať sa určite budeš vedieť, to sa vie hádam každy, no len ojedinelé prípady, ale to príde samo, to ti pojde.tak toho sa inak nemusíš naozaj báť.:)

kamilka

no moj problem je ze ja som strasne hambliva:/ medzi ludmi som v pohode ale ked sa mi nejaky chalan paci tak koniec.a je mi trapne ze ak by k niecomu aj doslo ze budem na smiech ze sa neviem bozkavat alebo ze som este panna v mojom veku

wiwien

kamilka ahoj,ja som na tom tak isto, ale už som sa bozkávala a vela razy, čiže nejde o to, že by som nemala možnosť s niekym aj spať, práve naopak, boli aj nejaké ponuky, ako nechcem si namýšlať, ale niečo by sa našlo, ale proste ja neviem, či to neviem nejako len tak riešiť,potrebujem aspon to, aby bola medzi mnou a dotyčným nejaká iskra.no ja mám 21 a som ešte panna, ved to je to a je mi to trápne, ked sa o tom aj s niekým rozprávam , alebo ked sa ma aj chalani pýtajú, že čo a ako.tak neviem ako mám reagovať.no hambím sa aj za to, že budem neskúsená.alebo nejaké drevo.:((

amy389

a to vas vobec nelakalo ja to nechapem ked som chvilu bez chlapa tak hned na nejakeho skocim :))) sak to sa neda byt bez chlapa heh

lenkam

riesila som v 20 takmer to iste .. o rok na to som stretla mojho mileho a uz par rokov je nam uzasne, velmi sa lubime a som stastna, ze bol moj prvy .. nemoze to tak asi kazdemu vyjst, ale chcem tym len povedat len to, ze sa oplati pockat a kaslat na to, co robia a rozpravaju ludia okolo

DESmodka

baby vobec to nie je divne... mozete byt radi, ze vas netrapia take veci ako to pisu nejake 16 - som tehotna? a podobne... ja som sa prvy krat bozkavala v 19 a o nic som neprisla.. a vobec to nelutujem... raz sa urcite objavy ten pravy, tak ako v mojom pripade :), drzim palce