Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako rozoznat hrcku v prsniku

Príspevok v téme: ako rozoznat hrcku v prsniku
kachitaa

Chela by som sa opytat na hrcky v prsniku. Pocas cyklu mi klasicky prsia navru, naleju a potom padnu, podobne to je aj s tymi zlazami v nich. Pred menstruaciou su dost citlive na dotyk, az bolestive. Pred dvomi dnami som si na jednom nahmatala hrcku nizsie od bradavky. Ako mozem rozoznat hrcku od zlazy? Akej ma byt konzistencie a velkosti? Mala by som mat rozmiestnenie zliaz na oboch prsiach rovnako?
Dakujem vopred za odpovede.

neeeviem

ahojte. ja mam taky problem, ze mam ako keby taky balonik v prsniku. tak by som to prirovnala tvarom, hmatom. citala som, ze vraj sa robia nejake tukove vecicky v prsniku.dost ma bolia prsia pred menstr. Teraz neviem, ci je to tym, alebo sa mi tam spravilo nieco horsie...co to moze byt??? mam pockat par dni, ci to samo sa strati?..bojim sa, ze mi to moze prasknut..alebo co... mam 21 rokov

Dr jajboli

no, nemyslím si , že sú žľazy rovnako rozmiestnené, neviem, koľko máš rokov, ale radšej navštív gynekológa. Síce som aj ja mala, ale on nič nenahmatal, mamografia dobrá, tak som sa ukľudnila.Odvtedy sa nejako aj bojím sa samovoľne vyšetriť

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ako rozoznat hrcku v prsniku - Fórum - ZDRAVIE.sk