Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otazocka pre MUZOV.

jablonkaa

sony, nie je to normalne, mas zuzenu predkozku. nepises sice kolko mas rokov, ale toto sa riesi cca okolo 5. roku veku!
mal by si navstivit urologa, on zvazi nutnost chirurgickeho zakroku.

sony

Zdravim chcem vediet ci je to normalne ked sa mi predkozka na penisa neda dostatocne stiahnut,aby som mal zalud volny,a ked sa mi aj podary,tak je to bolestive a zastavuje prietok krvi, co sa prejavy tym, ze zalud sfialovie.... dakujem.

Dr jajboli

nemusí ťa podvádzať. Môže byť vyčerpaný teda aj z práce, možno má nejaké problémy. Veď nie vždy sa každému všetko chce! Neodsudzuj ho, vyčkaj ešte, a keď to bude často, tak sa poobzeraj, či ozaj nemyslí na nejakú inú. Ešte to stále neznamená, že ťa klame.A už po toľkých rokoch a každý deň! To by už aj mňa nudilo!

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.