Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

PRE 15 A VIAC ROČNÉ MANŽELSTVÁ :-)

Príspevok v téme: PRE 15 A VIAC ROČNÉ MANŽELSTVÁ :-)
sona_po

Chcem vás poprosiť o vaše názory a reakcie na sexuálny život viacročného manželstva. Som 15r vydatá,dve deti. Už viac ako 6mes nesexujem s manželom a tvárime sa,že všetko je ok. Opakuje sa to v takých dvoj,troj ročných intervaloch - raz sme dokonca nesexovali možno rok..../akože stres v práci,choroba manžela a tak:: nič vážne/ - Myslím,že mužovi to vyhovuje, a kedˇmám narážky že,to nie je normálne a speje to k rozvodu - robi si srandu alebo sa tvari ze sa ho to netyka.Tak sa tvarim,ze vsetko je ok a speje to k tomu,ze si najdem ineho muza :-) Predsa ako zena,nebudem prosit manzela a kusok sexu ? :-) Je to chore....Aj vasi sa spravaju podobne?? Hlavne s humorom.Tesim sa na reakcie.

utopia

Lebo som bola mlada a hlupa. Keby som mala ten rozum čo teraz,už by som sa nevydavala. Ak by si našiel milenku ani slovo mu nepoviem,lebo viem že z takej ženy ako som ja,nema nič.

patu

Ahoj Utopia. Hm, tak to ale potom nechapem ked zijes 1 stylom a nazory mas uplne ineho stylu. Ja nevravim ze po 15r to bude to iste ako to bolo 1. krat..ale tiez nechapem preco si si ho brala ked zrejme nikdy nebol ten No.1. V 28 zit s manzelom a nemat chut na neho, nuz .. nezavidim. Inak ja mam o rok menej

utopia

patu.. mám 28 rokov mám 2 deti a som vydatá 8 rokov,predtým sme spolu chodili 6 rokov od zakladnej školy ked som mala 14 rokov sme začali takže sme spolu už 14 rokov a nebaví ma sex s mužom. Nemala som iného chlapa len jeho,rozvádzať sa nebudeme,spím s ním lebo musím ale čudujem sa párom ktoré sú spolu dlho a ešte majú na seba chuť,ja to robím z povinnosti. Ani z toho som nikdy nič nemala,žiadny orgazmus,tak sa nečuduj že sa mi nechce. Ja neviem či by tu niekto z vás spával 12 rokov s tým istým partnerom a nikdy nič z toho nemal. asi tak..

sona_po

dik sedmikraska.to mas pravdu,ze radsej pstrosa ako toho exota co premysla penisom :-) Problem je v tom, ze pre mna uz nie je pritazlivy a tiez mam pocit,ze ked sexoval tak nasilu /par krat v tom bola chut a naruzivost za posledny rok,ale ozaj par/ ostatok tak - no pod,ale rychlo...Ale sex mi chyba,lebo som v tych najlepsich rokoch.takze milenec je uz nevyhnutny a s tym spojene problemy - co ak sa zamilujem a taaak ? S manzelom uz komunikujem cisto prakticky-co treba kupit,deti,bla bla.O nas dvoch ANI SLOVO.cakaaaam.Uz len mesiac.

exot

co to mate za muzoch doma ??
Ja chcem sex stale,aj so svojou zenou /aj s kazdou co chce :-)/ aj po 13tich rokoch v manzelstve chi
Zase nevravim,ze len na tu svoju mam chut.Ja mam chut na kazdu peknu pipku,len ne kazda chce mna stareho a plesateho uz :-) Najradsej mam take 20tky co su naruziveeee.

sedmikraska

sona_po, ta druha polovica mojho prispevku patrila pani s prezyvkou Utopia :) Urcite nemyslim, ze ty si pstrosk, viem ze chlapi su velmi zvlastne carovne bytosti, ktore ziju v rozpravkovom dokonalom svete a ked sa stane nieco co nevedia ako riesit, tak cakaju na kuzelnika :)
Vyskusaj s nim pokecat na temu sex a nezabudni mu pri tej debate pripomenut, ze on ta stale velmi pritahuje a chybaju ti s nim tie krasne vzrusujuce chvile (nikdy nevies ci sa v jeho makovicke nezrodilo, ze uz nie je pre etba atraktivny :)

eva 43

Ahoj Sona - konecne zaujimava tema, nad ktorou sa treba zamysliet.
Niekoho podobneho mam vlastne tiez doma :-)Asi to bude v chlapoch,ze neprijemne temy nechcu riesit-ved uz len taka navsteva sexuologa,urologa alebo zubara :-) v podstate su muzi zbabeli a utekaju a vyhovaraju sa ako mozu. Napadlo ma, co ak ste mali problem v posteli a on ma teraz strach,ze opet zlyha a tak,ved v nasom veku sa to uz stava,nemame uz 20 ze.Nam sa to stalo a poslala som svojho k sexuologovi a vyhrazala sa,ze si najdem niekoho na sex....:-) Bral dake tabletky a dalo sa to do poriadku - on sam je rad.

patu

Utopia, len tak pre zaujimavost, ak mozem, kolkoze mas rokov? Celkom ma to zaujima, aj to ci ked raz budes mat deti, ak sa rozhodnes, planujes svojmu manzelovi zahybat alebo sa kazdych 5r rozviest lebo sa neda vydrzat s 1 partnerom .. hm

tuk tuk

utopia,utopia,mas blby nazor na viacrocne manzelstva,ja som vydata takmer 10r a klape nam to perfektne,ba este lepsie ako na zaciatku.Tak neviem o com tocis.
Sona_po: ty sa porozpravaj s manzelom a povedz mu priamo,co citis a ako to vidis ty.Pohroz,ze nie je jediny chlap a uvidis reakciu...Vela zdaru!!!

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

PRE 15 A VIAC ROČNÉ MANŽELSTVÁ :-) - Fórum - ZDRAVIE.sk