Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zbil psa

strapec

Psy nemaju radi suchotavy zvuk novinoveho papiera a ked ho (jemne) plesknes novinami po hlave,zapamata si ze urobil zle a neopakuje to,vyskusaj!
Co sa tyka brata,porozpravaj sa s rodicmi nech mu dohovoria,zrejme potrebuje pomoc.

gabika sis

Presne to som chcela napisat aj ja ale ste ma predbehli - clovek ktory je schopny ublizit zvieratu,je schopny ublizit aj cloveku.Asi to je poriadny nervak a debil ten tvoj brat.Je mi luto psika.

lovedog

ked chces potrestat psa treba ho chytit za kozuch a zdvihnut do vysky, to neboli ale psi to neznasaju ked nemaju nohy na zemi. tym ho nauci ze to nema robit a ani mu neublizi. avsak ked je tvoj brat kreten bezcitny myslim ze nepomoze nic, len rodicia alebo niekto iny kto ma nad nim autoritu

lalalal

cozeee? toje nejaky kreten.nemam rada takych ludi..psa mohol zbit ale nie az tak strasne kdze si tu napisala ze este aj ty sa bojis brata.. daj mu lieky na ukludnenie...nejaky nervak

nikola000

tvoj brat je psychopat !nech sa dá liečiť ! ja velmi zboznujem zvieratka..ved ked clovek sa pozrie do tych ich krasnych ociciek..ja nerozumiem takým ludom ako mozu ublizovat bezbrannemu zvieratku..a rockerka- ma pravdu..takíto clovek nema daleko k tomu aby ublizoval aj ludom..takým bezcitným hovadam by som naložila presne tak isto ako oni tym zvieratam !!hoveda !!!!!!!

rockerka

to co je za hulvata!!!! samozrejme ze pes nemal roztrhat slapku ale za to sa este nema biť ale cvičiť!!!!!!!!!!! ohladom psa si kúp knihu na cvičenie psov a ohlaom brata sa porozprávaj s maminou alebo otcom že by mal ísť ku psychologovi. pretože človek ubližujúci zvieratám nemá málo k ubližovaniu ľudom. ak je už dospelý porad sa s niekým komu dôveruje že ako ho presvsdčíte ísť za psychologom

miro.83

Pes by sa nemal byt rukou za prve zvysi sa strach z ludi stane sa agresivnejsim a toho cloveka ktory ho napadol si zapameta nadosmrti. Ale pokial ho parkrat prepleskol tou slapkou tak je to v poriadku to si zapameta nabuduce bude vediet na co si ma davat pozor a ktomu sa nepriblizi. Samozrejme nehovorim o steniatku. Inak viete ako naucit psa kde ma a nema srat pochybujem ze ho to naucite tym ze mu poviete tu mozes srat a tu nemozes.

Adulka

A aj ten náš havo do prvého roku všezko rozkúsal, ale s tým sme rátali, ved šteniatka to robia, treba dať veci tak, aby ich psík nedočiahol, kým sa naučí alebo kým z toho vyrastie.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zbil psa - Fórum - ZDRAVIE.sk