Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

pretrvavajuca migrena

lessia

damian, myslela som morsku sol, co sa pridava do jedal, nie kozmeticku, ani neviem, ci je vobec medzi tym nejaky rozdiel..
toto by dokonca mala byt bio sol, objednavala som ju na bio-potraviny.sk.tak hadam pomoze..skusim si to spravit dnes.

damian

Myslis obycajna stolova sol? Ta je znicena, lebo ju industrialne spracivaju a zahrievaju na vysoke teploty a nicia sa vsetky mineraly. Ale ak uz nemas inu, tak aspon tu si mozes do horucej vody trochu pridat.

lessia

damian, no doma som uz od 21h:-)
uplne som na to zabudla, ale dnes som neuzila na "prikaz" doktora vit E a ani indonal, uz to pomaly prechadza, ta bolest.
a ta morska sol, moze byt aj ta klasicka, co pridavame do varenia, ze?!

lessia

no tu temu som si citala.ja zvycajne pijem len mineralizovane.com mame tu v robote tecucu vodu, tak ta urcite nie je uplne cista. plna chloru, len sa z nej tak dymi,ked ju napustim.radsej neriskujem.
ale doma nie je problem..

damian

V tej vode iste nie je 250 az 400 mg š x denne. A mimochodom, musis pit ľ a pol litra cistej vody denne, nie mineralizovanej, lebo mineralizovana dehydruje a migrenu zhorsuje. Vid temu NAJLSPSI RECEPT A PREDSA ZADARMO

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

pretrvavajuca migrena - Fórum - ZDRAVIE.sk