HPV

Príspevok v téme: HPV
zhrozena

Az sa trasiem od placu, je mi strasne, akurat dosli vysledky z mojho pap testu a zistili, ze som bola vystavena virusu HPV. Okrem manzela a panica som nemala nikoho. Trapi ma obcasne svrbenie a palenie posvy. Co robit? Ako som sa mohla nakazit? Dostanem rakovinu? Vraj o rok mam prist na pap test zase...Mozeme sa s muzom este milovat? Treba pouzit kondom? Je mi priserne, paneboze, toto som necakala. Co povedat muzovi? Musi ist na vysetrenie aj on? Ma to on?

damian

Nemozem nenapisat a zopakovat, ze to, ze doplnky su zbytocne a ze stacia vitaminy a pod. zo stravy je farmaceutickym priemyslom propagovany SUPERBLUD, hlavne teraz, ked je poda coraz viac demineralizovana a objavuju sa geneticky modifikovane potraviny. Ovicie a zelenina tea neobsahuje to, co niekedy. A na boj s chorobami su potrebne zvysene davky vitaminov, mineralov, antioxidantov atd. V TELE JE PO CELY ZIVOT HROMADA BAKTERII, VIRUSOV (VRATANE HPV), KTORE SA NIKDY NEPREJAVIA, AK ORGANIZMUS FUNGUJE PRI OPTIMALNOM PRISUNE ZIVIN. NOVODOBA PROPAGANDA HPV JE NIC INE LEN CIELENYM STRASIAKOM NA TO, ABY SA ROBIL NABOR ZIEN NA KONZUMACIU CHEMICKYCH LIECIV. TAK, AKO JE NABOROM AJ NEBEZPECNA MAMOGRAFIA A INE PRAKTIKY. SPAMATAJTE SA A NEDAJTE SA ZASTRASIT, NEBUDTE OBATAMI ZISKUCHTIVEHO ZDRAVOTNICTVA/FARMACEUTIZMU!!!

evellina

ahoj zhrozena...dik za odpoved,troska si ma ukludnila...drzim ti prsty ,hlavne v decembri kedze mas ten kontrolny test..dufam ze ti vsetko dobre dopadne...ak by si sa stretla s niecim novym,nejakym liekom alebo niecim co nam moze pomoct,daj nam prosim ta vediet,ja si tu vzdy precitam co je nove...aj ja dam vediet o sebe,ako to pokracuje,myslim ze az zaciatkom septembra mi chce lekar robit tu expertnu kolposkopiu...ale vzdy si tu rada precitam,co je nove...tak zatial dik a drzim ti prsty...

zhrozena

evellina, virus ti nezmizne, ale nemusi ani sposobit nic zle, tak sa netrap, este to nic neznamena, rakovinu nemas a ani mat nebudes. Su zeny, co maju cely zivot pap 2 aj tri a nic im nakoniec nie je. Ja uz o tom ani necitam, ani si na to nespomeniem, len ked uvidim, ze niekto sem prispel, tak odpisem. Netrap sa, keby to bolo take super vazne, lekar by to nenechal len tak.

evellina

zhrozena...ano,pomalicky tomu rozumiem,strasne vela som si uz o tom precitala a viem ze zazrak sa asi nestane,nezmizne mi to uz z tela...ani si nevies predstavit ako sa bojim,ale som v zahranici a ine mi neostava,len brat tie vitaminy...velmi ma potesilo,lebo plet sa mi vycistila,tak dufam,ze to ma aj nejaky ucinnok aj na to vnutro...ale som si vedoma,ze mozno ma neminie konizacia krcka maternice a to by bol ten este lepsi pripad,teda chcem povedat,ze dufam,ze nic horsie,ale urcite budem s tebou aj s ostatnymi v kontakte,samozrejme dam ti vediet co a ako...ozaj nasla som tu nejaky clanok v novinach o HPV,musim ho cely dobre prestudovat,lebo niektorym vyrazom nerozumiem,tak sa pokusim,aby mi to priatel prelozil a dam ti vediet,ci nahodou nemame nejaku nadej...zatial ahoj a pekny vecer prajem...

zhrozena

evellina, som rada, ze ti to pomohlo, aj ked mnoho lekarov sa zhoduje v tom, ze synteticke vitaminy su zbytocne, uplne postaci to, co prijmes vo zdravej strave...Ale ked ti to pomaha, tak som rada. Virus neznicis, ked si raz mala herpes na pere a odvtedy nie, neznamena to, ze ten virus tam nie je, akurat len "cusi" a moze hocikedy prepuknut...Bohuzial tak je to aj s HPVckom. Ja idem na kontrolny test zaciatkom decembra, tak uvidime. Vitaminy neberiem ziadne:) Drzim ti palce a potom sa ozvi, ci si ok.

evellina

ahojte vsetci...dakujem vam za vase rady..jasne ,ze som si vedoma,ze ked uz tam mam dysplazie,tak to treba riesit aj s lekarom,ale kedze som v zahranici a on mi sam navrhol,ze vzorku staci odobrat az v septembri,hoci ja som mu vravela ze mozem byt do dvoch tyzdnov doma,tak uz asi pockam do toho septembra a dovtedy sa dopujem vitaminmi,ktore mi poradil aj RNG.A tie vitaminy uz beriem zhruba mesiac a vsimla som si,ze sa mi zlepsila plet..to by nebolo nic take,ale ja som nikdy problemy s pletou nemala,zacalo sa to pred rokom,hned po menstruacii sa mi z jedneho dna na druhy plet obsipala drobnymi vyrazkami a strasne ma boleli.Kazdy den som mala nove a nove,male ale bolave.Kozmeticka mi to cistila,ale stale sa mi robili nove a hlavne dole na brade.Teraz ako beriem tie vitaminy,tak sa mi plet uplne vycistila,mam ju hladucku bez jedinej vyrazky,tak dufam,ze to ma nejaky vplyv aj na to moje vnutro,urcite sa mi to tam tiez asi cisti,alebo ja neviem co,ale mam s toho radost a verim,ze sa mi plet vycistila,len preto,ze tie tabletky riesia problem z vnutra a cely rok som s nou mala obrovsky problem a zrazu sa mi vyhladila.Verim,ze dochadza k zlepseniu.Este raz dakujem RNG,aj vsetkym ostatnym...

RNG

zhrozena, doplnkami vyzivy sa nielen predide rakovinam, ale su uzitocne aj pri lieceni a vylieceni rakovin, na to tu mas tem akurat dost.
A jednotlive metody na liecenie rakovin potravinovymi doplnkami boli vyvinute svetoznamymi a reputabilnymi lekarmi.Vcitane nositelov Nobelovych cien!
Zialbohu, takych lekarov je malo. Drviva vacsina lekarov sa drzi, skalpela,ozarovania, chemikalii a farmaceutik, tj to, co ich ucia este stale v skole.

zhrozena

evellina prekancerozny stav doplnkami vyzivy nevyliecis...Nie je to vseliek. Mozno dobre ako prevencia...Rob tak, ako ti kaze lekar. Ked ma zena HPV a ziadne zmeny buniek, je to ok, ked sa tie bunky zacnu menit, treba to riesit biopsiou, aby sa ukazalo, ako velmi sa tie bunky zmenili...Takze pocuvaj lekara.