HPV

Príspevok v téme: HPV
zhrozena

Az sa trasiem od placu, je mi strasne, akurat dosli vysledky z mojho pap testu a zistili, ze som bola vystavena virusu HPV. Okrem manzela a panica som nemala nikoho. Trapi ma obcasne svrbenie a palenie posvy. Co robit? Ako som sa mohla nakazit? Dostanem rakovinu? Vraj o rok mam prist na pap test zase...Mozeme sa s muzom este milovat? Treba pouzit kondom? Je mi priserne, paneboze, toto som necakala. Co povedat muzovi? Musi ist na vysetrenie aj on? Ma to on?

smejo

margo:Ja mam tiez IIIb a pozit HPV a o dva tyzdne idem na konizaciu - elektrochirurgicky . Ten wobenzym si brala aj pred alebo az po konizacii? Ja teraz beriem oreganovy olej a biomax a zinok. A mozem sa este opytat mas staleho partnera alebo manzela? Ak ano aj ten nieco bral?

margo

RNG, prosim ta, netrep tu somariny, to, co tu pises uz vyslovene moze ohrozit zdravie. Zhubne zmeny na krcku nevyliecis potravinovymi doplnkami. Ak je PAP III a horsie, konizacia je najlepsi sposob ako sa z toho dostat. Dokonca po odobrati napadnuteho tkaniva je mozne, ze zmizne aj HPV infekcia (evelina, toto bol aj moj pripad)
P.S. Kapustnica je uz tepelne upravena, takze to mas jedno kolko jej zjes. A ovocne stavy na vzduchu oxiduju, t.j. treba pit cerstvo odstavene, inak su nafigu.

RNG

evelina I3C je indol 3 carbinol, latka vytazena z kapustovin. V indonale je jej 150 mg na tabletku.
Hrozno je lepsie, ako hroznova stava, to iste plati pre vsetky ostatne zeleniny a ovocia.
Stavy sa vyrabaju len pre to, ze je potravinarsky priemysel a ze niekto zistil, ze vo forme stavy sa mi lahsie zje "viacej zeleniny a ovocia"
Potom si to ale odtrpia creva pre nedostatok cistiacej vlakniny.

evellina

RNG...prosim ta,co to je I3C???...je to teda INDONAL???...mozem si teda zvysit davku,co myslis???...a myslis ze hroznovu stavu mozem naahradit hroznom???...dakujem...e

RNG

evelina, indonal je schvaleny ako liek, ja lieky v mojich obchodoch nedrzim. Tak isto zatial ani ovocne stavy. Snazim sa dovazat len potravinove doplnky, ktore este nie su bezne na Slovenskom trhu.

RNG

evelina,
ako som povedal, I3C je dobry aj na liecenie rakovin, nie len na regeneraciu poskodenyvh buniek a boli tu na fore uz prispevky, ze sa to niekomu podarilo.300 mg I3c je ekvivalent zjedenia stvrt kila brokolice, 600 mg je ekvivalent 1/2 kila brokolice. Ani pri ovela vyssich davkach I3C nemal nikto ziadne postranne ucinky.
TYo iste plati na DIM. Inac tieto obidva su tu v USA bezne dostat ako potravinove doplnky, nie ako lieky, takze su uplne bezpecne.

evellina

RNG...myslis ,ze naozaj sa displazie mozu obratit naspat???uz si sa stretol s nejakym pripadom,ked uz tam boli displazie a organizmus sa s tym vysporiadal???...

evellina

RNG...vdaka za radu,ty mi vzdy das nadej a aj silu,myslim ze je to dobre,lebo potom si viacej verim,ze moj imunitny system to da este do poriadku...pisal si,ze indonal by som mala brat 2x2 denne???,lebo ja beriam len 1x2..myslis,ze mozem zvysit davku???nestane sa mi nic???..a tu stavu ci co to je,vies ta hroznova,ci cucoriedkova tu tiez zakupim v tvojom obchode??..dik

RNG

preklep, davka I3C a DIM je 2x300 mg. I3C je v lieku doma pod menom Indonal, podla mojich zdrojov literatury by si mala brat 2x2 denne(150 mg I3C na tabletku)