Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

mastná pleť:(

Príspevok v téme: mastná pleť:(
jesie

pls, neviete mi niekto poradiť? v puberte som mavala velky problem s akne- mala som rozhadzane hormony, takze to asi bolo sposobene tym, no teraz už mam plet lepsiu i ked zostali jazvy a fliacky.od novembra som brala antikoncepciu chloe a teraz asi 3-4 mesiace beriem regulon. presne asi tie 3-4 mesiace mam stale mastnejsiu a mastnejsiu pokozku. mam hrozne rozsirene pory a lesknem sa. moze to byt sposobene zmenou antikoncepcie? alebo cim?mam 20 r. a uz naozaj nechcem, aby sa opakovala puberta. viete nejako poradit? som zufala:(
dakujem

jancecka

simona,moja sesternica tiež tak skúsila, šla ale najprv obvodnej, tá ju poslala kožnej a nakoniec aj gynekologovi a predpísali jej ale mala 16 rokov

simona

Prosim vas vedel by mi niekto poradit ci mozem popytat od gynekologa antikoncepciu ked mam 14 rokov mam hrozne problemi z akne vyrazkami a mastnou pletou.Pomozte mi prosim.

tesinka

ahoj jesie, som kozmeticka poradkyna ak chces mozme prist ku mne na bezplane kozmeticke poradenstvo. ak by si mala zaujem napis mi na mail.

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

mastná pleť:( - Fórum - ZDRAVIE.sk