Problem udrzat moc

Príspevok v téme: Problem udrzat moc
smutna :((

odkedy sa pamatam ked som bola mala tak som s tym mala problem, udrzat moc, ked ma niekto steklil alebo ked som sa velmi smiala, najhorsie je ze teraz mam 16 rokov a je to stale tak...citim sa strasne trapne sa niekomu zdoverit, neviem co mam s tym robit...mate niekto podobny problem??co by som mala robit?prosim poradte mi...

smutna :((

takze u niektorych to prestalo po case?? alebo sa vam to este stale niekedy stava?...ked ja by som to aj povedalal lekarovi ale ja sa tak strasne hanbim...kto to nezail si neveim ani predstavit ake je to ponizujuce :( ... budem skusat cviky, zatial a potom uvidim, dakujem vsetkym za vase rady

Dr jajboli

Ja by som asi na tvojom mieste určite zašla za lekárkou, lebo sú na to lieky. A nenos bedráky a holý chrbát! Táto moda nemá obdobu. Všetci sú chorí, ale je to trend! Je to aj na psychickom podklade, takže sa nehambi a navštív lekárku. Určite nie si sama, kto má takýto problém. Ale to nezanedbaj, aby si potom v dospelosti nemala ešte väčšie problémy. Najlepšie je to riešiť, keď je to ešte len v tzv. počiatočnom štádiu. Spomeň si , či si náhodou niečo ťažké nedvíhala!mohla sa ti posunúť, teda zošmyknúť maternica. Nechcem ťa strašiť, ale naozaj a úprimne ti radím toho lekára.Držím ti palce!

babuš

Smutna, máš pravdepodobne oslabené svalstvo panvového dna. U žien je to pomerne časté, najmä po pôrode. Cvičenie je pomerne účinné (spomínané kegelove cviky sa dajú robiť aj bez pomôcok - väčšinou nájdeš brožúrky u gynekológa, alebo v časopisoch pre mamičky, spomínané cvičenie skvalitňuje aj sex:-)). Ale aj tak by som ti odporučila návštevu lekára - vzhľadom k tomu, že ťa únik moču trápi od malička, môže ísť aj o vrodenú poruchu, ktorá sa dá často odstrániť jednoduchým zákrokom.

mira

Je to oslabenie močového systému. Doplatila si na propagáciu ovocia, štiav, džúsov, tropických plodov, aromatických a povzbudzujúcich jedál, prípadne sladkostí alebo tučnej a mliečnej stravy.
Dbaj na udržiavanie tepla v oblasti močového systému a menované potraviny vylúč a nahraď zeleninou. Náprava ale nie je hneď.

RNG

smutna, to je az prilis casty zjav, len zeny o tom nechcu rozpravat na verejnosti.
Na to cvicenie, je to dost efektivne, ked to budes robit pravidelne kazdy den.
Inac tu v USA mali dokonca taky ocelovy insert do vaginy, vyzeralo to ako miniaturne cinky a nazyvali to Kegelcizer(podla doktora Kegela, ktory s tym prisiel na posilnenie "drziakov(pubococcigeus muscules).
Dnes je ich viac, napr Vaginal Barbell dr Betty Dodson alebo plexisklove(acrylic) vyrobky Venus a Arch'D Venus

smutna :((

jablonka nemam problem s nadvahou :( ale skusim to, dufam ze to pomoze..velmi sa preto trapim...dakujem za prispevky..ak mate niekto este nejake rady, ocenim

jablonkaa

smutna, netrpis nahodou nadvahou? v pripade, ze ano, pricina by bola jasna. je to velmi casty jav. ak sa ti to stava vylucne napr. pri silnom smiechu, kasli, kychnuti, mala by si posilovat zvierac striedavym zatinanim a uvolnovanim. akoby si chcela zadrzat moc a uvolnit, aspon 2 minuty niekolkokrat denne.

smutna :((

aj mne...a je to teraz ok?alebo sa ti to stale stava?ak sa smiem opytat kolko mas rokov?hovorila si niekedy o tom s nejakym lekarom??