Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nieco nieje v poriadku?

Príspevok v téme: Nieco nieje v poriadku?
mimi69

No tak baby mam taky problem ...mam 14 rokov menstruaciu od 12.Menstruaciu som mala podla mojich vypoctov dostat minuly tzyden v stredu.Cize meska tyzden.Uz sa mi to asi stalo myslim.Nikdy nieje presna par dni su odchylky...tak +/-2,3 dni.Co sa tyka zdravia myslim ze niesom chora aj by to mohlo byt tym a ani som rapidne nezmenila hmotnost.Zhodila som asi 1,5 kila.Minuly a tento tyzden som sa trocha stresovala za znamky ale tiez moc nie.Je to normalne ked meska 7 dni v mojom veku?/dufam ze nebudem musiet chodit ku gynekologovi od 15 ako moja kamoska ktora menstruaciu vobec nema/dakujem za rady

tarvi

ahoj mimi, v tvojom veku je to este normalne, ze obcas nemas menstruaciu, niekomu to vynecha aj na pol roka. ale radsej ak sa nedostavi ani dalsi mesiac, alebo budes mat aj ine problemy - bolesti v podbrusku, svrbenie, vytok, navstiv lekarku.

mirka 23

Myslím, že je to v pohode. Mne menštruácia chodila pravidelne až keď som začala brať antikoncepciu. Teraz ju neberiem a už je to 7 týždňov, čo som ju nedostala. Takže mi meškajú 3 týždne.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nieco nieje v poriadku? - Fórum - ZDRAVIE.sk