Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dobrý gynekológ v BA - kto poradí?

lacikata

baby, viete mi poradit dobreho/u gynekologicku v ba bud poduansjke b.alebo vrakuna?dakujem krasne za radu kazdej..nie som z ba..tak sa moc nevyznam..

barbora abc

Ahojte aj ja si hladam noveho gynekologa.Chodila som na zaporozsku ku gynekologicke Vanickovej.Zo zaciatku vsetko bolo ok.No zacala mi meskavat menstruacia tak som ju jedneho dna bola navstivit pichla mi vyvolavacky aby som dostala a dala mi antikoncepciu ktora bola dva mesiace po zaruke to som si vsimla az v aute tak som isla znova zanou a povedala som jej ze mi dala antiku po zaruke a ona zo slovami mi odpovedala to je dobre kludne to mozes brat a ja nato zabudnite lieky po zaruke si nedam nie to este antikoncepciu hazarduje s ludskym zivotom otocila som sa a povedala som posledny krat som u Vas bola.Je to strasne ked este mate platit za nieco co Vam moze ublizit.

ajuša

Odporučam každej žene doktora A.Havaldu.ordinuje na Antolskej a je to velmi mili a ochotny doktor.mam s nim dost skusenosti.som matkou dvoch deti a vždy stal pri mne a urobil vždy všetko pre každu pacientku.

Juliana59864

Dobrý deň,

tiež by som rada zmenila gynekológa a našla som nejakého vo Vajnoroch: MUDr. Alexander Hoschek. Pozná ho niekto? Aký je- po ľudskej aj po odbornej stránke? Aké má vybavenie ambulancie? Platí sa u neho?
Dajte prosím vedieť.

barbinka

zuzuzuz: tiež som si povedala, že za niektoré veci si radšej zaplatím. Však ide aj o to, aby som mohla mať deti. Môj gynekológ je dokonca aj pôrodník v nemocnici, čiže keď budem tehotná, viem, že sa o mňa dobre postará. Naozaj je perfektný, chodila som k tej, čo je na záporožskej, predtým bola na vajnorskej a to bolo hrozné, nikdy viac. Totálne necitlivá žena, baby tam čakali aj 5 hodín. A ešte niečo môj gynekológ pracuje až do ôsmej hodiny večer a dokonca aj niektoré soboty.

zuzuzuz

no ja si radsej zaplatim,si zoberte ze tych 35 euro za rok je nic v porovnani kolko prekavickujeme,alebo na hocijake ine hluposti,,sa to nazbiera ovela viac... takze nesetrit na zdravi ale na niecom inom..

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dobrý gynekológ v BA - kto poradí? - Fórum - ZDRAVIE.sk