Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kupujeme šteniatko =)

eliiii

psika musis ucit kym je steniatko.Napr.ja som naucila psika do kosika na bicykel este malickeho.Teraz ho beriem aj na hradzu.Kamoskin psik by do kosika nesadol,lebo ho to neucili kym bol malicky.Skratka vsetko co chces aby robil,musis ho teraz ucit.

aanetka

no mozes ju zobrat vonku aj hned , myslim ze to nie je presne stanovene ze kolkokrat do dna...je pravda ze kvoli imunite nie az tak casto , ale tak 2 - 3 krat do dna mozes, myslim ze sa steniatku nic nestane...samozrejme iba na dobu pokial sa nevycura a neurobi si svoju dalsiu potrebu, takze iba kratko a potom sup dnu, trosku sa posantit a pojde zase spinkat :-))) pekny dnik a napis potom ako sa ma to mile krasne steniatko a ake meno jej date, alebo to bude psik (on)? viem si predstavit ako sa tesis, mozem sa spytat aj kolko mas rokov a odkial si? a odkial beriete steniatko?

ladynka

aanetka:
jeej toje zlatucke, ja sa uz neveim dockat..v nedelu si ideme pre nu..=)a kedy s nou mozem zacat chodit von nevies?lebo citala som nejake clanky a ze steniatka by nemali moc chodit von koli imunite..tak neviem kedy ju mozem zobrat na prechadzu..alebo niekam mimo domu =(

aanetka

ladynka: ahoj aj ja mam prave doma malilinke steniatko, ma len 4 tyzdne,mame ho doma 5 dni a uz vystraja jajajajaaaaj :-))) ale velmi vela spinka a hned ked sa zobudi vstane , trosku pochodi , potoci sa a uz aj cura, teda treba ho hned vziat bud vonku, hned ako vstane alebo mu pripravit doma niekde v kute nejaku krabicu bud s handrou alebo novinami, kde ho budete davat ked sa zobudi a bude sa chcet vypisat, hned ho tam treba dat a ono sa tam vycura. co sa tyka krmiva, tak mliecko jednoznacne, a potom vseliake granulky, piskotky, mliecko s ovsenymi vlockami, rozne konzervy, ja mojej malej Nellynke davam whiskas junior, mozes v pohode pouzit aj macaciu konzervu - junior, psik ju ma velmi rad, je to lepsie dat malinkemu macacie ako hned pre psov, potom neskor mozes zacat kupovat aj psie konzervy, kludne mozes dat aj polievocku , teple makkucke mäsko, kludne domacu stravu. tiez ho treba 2x odcervit, co predpokladam ze uz je a taktiez aj zaockovat. treba sa s nim stale hrat a ked chce spinkat tak nechat ho vyspat sa a potom sup vonku aby vykonalo svoju potrebu, trosku sa s nim poblaznit a ono pojde opat spinkat. Co sa tyka hraciek, tak mojmu psikovi som dala plysovu hracku , tiez takeho maleho psika, hryzie do nej a hra sa s nou, ma rada aj vseliake snurky od topanok, (na topanky pozor, bude kuskat, dala som jej aj vreckovku( to je taka satka), tak sa s nou normalne hraje. aj lopticku dostala, ale ta sa jej nejako nepaci :-) asi ju este nevie celkom zobrat do pusinky...:-) tak to je zatial vsetko, ak nieco este chces vediet skus napisat, mozno poradim:-) papa

monika2008

Ahoj ja ked som si kupovala steniatko tak som si zobrala tyzden dovoelnku nech nieje sam v novom prostredi.Vzdy ked sa steniatko zobudi treba ho hned zobrat von lebo chce vykonat potrebu.

Hlavna zasada je nenaucit steniatko na voditko..lebo ho nidky neodnaucite ako ja .a teraz ma moj chlpac dva roky a musime byt stale na voditku lebo by usiel prec.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

kupujeme šteniatko =) - Fórum - ZDRAVIE.sk