Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rozsirene pory

Sewerka

ahojte :)

tiež som mala veľmi dlho akné a podarilo sa mi ho konečne zbaviť v 25 rokoch ... objavila som OCM a je to fakt super, za seba môžem len odporúčať ... inak super bol gél od LRP ... krásne vysušil a vyhladil pleť a ostalo mi posledné balenie z ktorého som skoro nič neminula tak ak by mal niekto záujem ozvite sa :) ponúknem dobrú cenu ... a ako tu už bolo spomenuté veľa piť, žihľavový čaj a veľa vitamínov ...

simka111

čistenie pleti veľmi pomôže, celkovo pleť potom pôsobi už len na pohlad sviežejšie a oveľa lepšie na nej drží mejkap, len treba nájsť dobrú kozmetičku

pefed

mne velmi pomohlo daily scrub Garnier a seria Purifying care od annamarie borlind. pouzivam to doteraz a uz nemam take viditelne dierky, otvorene pory a tiez sa mi tak nemasti plet. mne toto velmi pomohlo, ale musim to pouzivat kazdy den.

riko018

cital som tu velmi vela nazorov a mam podobny problem rozsirene pory a tzv dierky na tvari.stale ma to trapi a chcem sa toho zbavit,nech to neni take viditelne.poradte nieco ucinne co fakt pomoze.alebo ist na cistenie pleti?fakt nevim dikes

Veronika 240

Vidim, ze viaceri tu mate problem s tzv. dierkami alebo malymi jazvyckami po stopach akne alebo poroch..Mne velmi pomohol pripravok od zn. Forever Living - konkretne Forever Alpha E-Factor..Je to trocha drahsie, ale vdacim iba tomuto produktu!

SISAMEJ

tam mam taky isty problem , neviem co uz mam pouzit, okrem vseliakych "receptov", by som fakt chcela poradit aka kozmetika pomaha ..

laVra

Pozrela som si kankan.sk, určite niečo z toho vyskúšam, je to jednoduché a finančne nenáročné.
Asi dnes začnem s jablkovou maskou:)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.