Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

rozdielne velke prsia problem???

beta

no tu však treba asi rozlišovat to, že u chlapov tie vajicka nedosahuju z estetickej stranky rovnaku uroven ako prsia u zien. takze sa mi to nezda ako velmi vhodna vec na porovnanie ako protivaha. ale brigadnik ma svojim nazorom ozaj potesil.

ZyxerkA

skoro kazda zena ma rozdielnu velkost prs...

aj chlapi maju vajicka rozdielne velke, tak preco mi by sme nemohli mat take prsia. =;)

asdkdjgkjkk

marisssa termin este nemam =)musim najprv na konzultaciu ist ale az po lete ide v septembri lebo sa xcem opalovat v lete a viem ze v lete to neni naj ist na to =))lepsie jesen =)..

brigadnik

ja som mal dievca s takymi prsiami, a zatial sa mi pacili najviac... cca 10 dievcat som mal zatial a tie jej sa mi fakt pacili najviac

marisssa

asdncgjgj---kedy mas termin? teraz niekedy cez leto?to ti nebude vadit, ze prave cez leto?budes dost obmedzovana na nejaky cas si myslim, ale teda nech ti to vyjde , nech si spokojna

asdncgjgj

No kd mas dvojky tak to je v pohode ja ale nemam ja si xcem dat urobit take dovjky dva a polky uvidim co doktor povie =)uz sa nato tesim sice aj bojim ale snad to niak prezijem =)idem po lete na to tak drz palce nech sa dozijem prs aj ja konecne =)))

marisssa

asdrgtkgk--viem, mozno sa mi to lahko pise a hovori, nezazila som komplex takehoto typu, mam ake dvojky, sice jedno trosku vacsie ako druhe, ale vedu z toho nerobim, urcite by som nesla na ziadnu operaciu.
tak mas potom fajn priatela:-)

asdrgtkgk

marisssa mne to priatel bude platit ja tiez nemam momentalne nato financie heh=)ale zarobila by som si aj sama v klude =)ale to je na dlho =)...ja tu operaciu potrebujem lebo ja som natom velice biedne to ani jednotky nejsu to co mam ja tak si vies predstavit to je este vacsi komplex jak mat jedno mensie a druhe vacsie..

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

rozdielne velke prsia problem??? - Fórum - ZDRAVIE.sk