Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ichtioza

Vesnicka

este som zabudla napisat ze je aj CLIVEN krem.Oboje su v 400ml baleni a stoja okolo 3eur.Vedeli ste ze touto chorobou trpia v Cechach aj na Slovensku okolo 1300 ludi?!

Vesnicka

Aj ja mam ichtiozu cely zivot po celom tele.Skuste telove mlieko CLIVEN je ozaj super nic nieje lepsie a skusila som toho az az.Obsahuje jojobovy olej,mandlovy olej,extrakty z glycerinu a psenicne proteiny.Tiez ma v sebe zlozky vitamin E a provitamin B5.Ma svetlomodry obal s bielym,problem je v tom ze sa skoro nikde neda zohnat ale uz som skusila kupit aj cez internet na stranke CLIVEN.SK.Skuste je ozaj dobry a hlavne neparfumovany.

drackmore

Ahojte, aj ja mam ichtiozu od narodenia.mastil som sa indulonou.ta ma dostatocne premastila a uvolnila napatie zo suchej koze.pred siedmimi rokmi sa mi zacali na kozi objavovat male vyrazky,ktore ostupne prerastli az v obrovske cervene svrbiace flaky.neskor sa mi este zacali zapalovat korienky chlpkov a vlasov.lekari vyskusali vsetko mozne ale nic nezaberalo.az mi predpisali sandimmun neoral.po styroch mesiacoch uzivania sa to upravilo.a sedem rokov bol pokoj.a teraz to zacina znova.flaky,zapalene korienky.zatial to nieje este take strasne ako vtedy.ale sandimmun uz nechcem.le v najnutnejsom pripade.ked som precital tu A4ku neziaducich ucinkov a moznych rizik tak mi stacilo.aj vam sa to stava?tiez sa vam robia take vyrazky?Ako s tym bojujete?

janika1204

Ahojte,mam ichi od mala na celom tele okrem tvare.najme nohy su velmi suche a taktiez ruky mam ovela suchsie a na nohach sa mi hlavne koncom zimy zacne koza casto praskat.V puberte som s tym mala [roblem ale teraz uz nie.teraz skor s pobavenim pozorujem inych ako sa tvaria pri podavani ruky,alebo na plavarni ked je to zretelne viditelne.je to neprijemne ochorenie ale som si zvykla a pri castom natierani sa to celkom da.

Ichtyotik

No aj ja mam od mala ichtyozu je to neprijemna choroba mam ju na celom tele chcem sa opytat ako casto sa natierate a ci ten kokosovy olej len zmiernil priznaky alebo stale pomaha a zlepsuje to. A kto ma zaujem sa o tom porozpravat moj e-mail je rider2222@azet.sk

janika1204

ma niekto z vas tuto chorobu?rada by som sa s nim spojila.lebo ja nepoznam nikoho....rada si vymenim svoje pocity...atd.

janika1204

dakujem za radu,skusim to...uvidime.uz sao kadeco skusala a zatial nic extra.len to dokazem udrzat ako tak prijatelne.nemate stranky kde by som mohla cosi o tom zohnat?

RNG

supinata koza, pravdepodobne sposobena prilisnou cinnostou nasich koznych roztocov(demodex foliculorum). Zda sa, ze to je casto pricina aj inych "supinatiek, ako seboroa, psoriaza a prilisne lupiny.
Skus sa na noc mazat kokosovym olejom (do 2 lyzic oleja asi 5 kvapiek GSE, dobre rozmiesat)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ichtioza - Fórum - ZDRAVIE.sk