Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

preco ma TO uz nebavi?

Príspevok v téme: preco ma TO uz nebavi?
anixa

baby potrebujem poradit.mam priatela,sme spolu vyse dva roky,byvame spolu,milujeme sa,planujeme buducnost atd..som s nim naozaj naozaj stastna len mame taky mensi problem so sexom.on by ho chcel mat aj dva krat za den a mne vobec nechyba.neviem preco to tak je,pretoze predtym som taka nebyvala,sex s nim je najlepsi aky som s nim zazila,bavi ma,vymysla nove veci,skusa co sa mi paci a dokaze ma spravit aj dva tri krat.ani tak nie je problemom sex samotny ako to,ze ja nikdy nemam chut,nejako sa mi nechce.teraz ho mavame tak raz za tyzden,pretoze mam pocit,ze uz viac mu ho odopierat nemozem,ale ja osobne by som kludne vydrzala aj dlhsie.trapi ma to vsak,pretoze chcem aby bol so mnou co najspokojnejsi a chcem mu poskytnut viac.nevietwe mi niektora poradit ako si zvysit chut alebo ako sa ma prinutit byt konecne vzrusena?

Volumka

No poznám, prežívam podobné obdobie až na to, že mne sex chýba a milujem ho, ale s priateľom nejak nedokážem dosiahnúť v poslednom čase orgazmus, ja neviem snívam o sexe, myslím na to, ale keď to mám s ním, tak to vôbec akosi neprežívam. Môže to byť aj streotypom? sme spolu 2 roky...

kleopatraa

je to pravda,po tridsiatke si prídete na svoje...konečne.aj ja som bola presne takáto istá a veľmi ma to trápilo,no a s vekom sa neviem sexu nabažiť...

petrake

No ja Vám normálne závidím...Ja by som a zasa milovala 2x denne :-) A bolo tomu tak aj keď som brala HAK. Takže si myslím, že chyba nie je v nej, ale jednoducho, keď má človek aj iné starosti a myslí aj na mnoho iných vecí, tak je rád, keď môže odpočívať. Ja to napíšem takto. Keby ste možno nevideli na tých Vašich drahých, že majú stále chuť, možno by ste veci videli inak. Lenže to je ako keď Vám niekto stále núti rezne. Keď ich máte možnosť jesť každý deň tak už nechcete. Ale keby nie tak idete za nimi zabažiť. Jednoducho už si aj sami vsugerujete, hneď si pomyslíte - jaj zase...Nemyslím to v zlom. Ale možno Vás poteší a mám t potvrdené od mnohých kamošiek,že keď sa sexu predtým aj vyhýbali, po tridsiatke sa situácia úplne zmenila. Vtedy akoby dozrela ženská sexualita. Ale samozrejme aj to je individuálne. Ale ja verím, že tie, ktoré by ste veľmi chceli, prídete tomu na chuť.:-))

anixa

no aspon vidim,ze nie som sama:)a HAK beriem,ale nemyslim,ze by to bolo nou,lebo ju mam uz vyse roka..a toto ma trapi poslednych par mesiacov

žena

Rady čakám aj ja. Sme spolu 6 rokov, z toho 5 rokov sme manželia. Máme 5 ročnú dcérku. Moja chuť na sex je tiež veľmi obmedzená, síce ja beriem HAK. Skúsim vysadiť, ale budem sa báť zas toho, že otehotniem. Neplánujeme ďalšie dieťa. Aj môj manžel ide s tým, či ma už nepriťahuje, ja na také veci veľmi nemyslím a keď náhodou mám chuť, tam je malá, je to ťažké zladiť. Ale jasné,že sexujeme. Vtedy mi príde aj chuť, len dostať sa k tomu je ťažké.

utopia

Keby každý mal sexovať,vtedy kedy sa mu chce,tak polovica planety nesexuje. Mne sa nikdy nechce,ale ked manžel povie že potrebuje,svoje si odležim. Keby mal čakať na moju chuť,tak by nikdy nemal sex.

cica-mica

ahoj, ja som na tom podobne, tiež na to niekedy nemam chut a navyše moj priatel je presne ako tvoj, tiež by to chcel aj dva krat za den, hoci ja moc taka aktívna nie som, vydržím aj dlhšie bez toho, pričom on mi už naznačuje že by to chcel, no v sexe je užasny a ja som mu koľko krát už povedala že nie vždy mam na to chut a tak ale tiež neviem čo mam s tym robit lebo ma to tiež niekedy trápi, bo on začne hned vytahovat na mna že či už ho nepritahujem a také... fnuk.. preto hodte aj vy nejaké rady aby sme ja s anixou mohli aspon trošku toto všetko napravit :) dakujem :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

preco ma TO uz nebavi? - Fórum - ZDRAVIE.sk