Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

CTČKO -TUNEL.........Radte prosííííímmmm

radana

No vidis Monika,nebolo to az take strasne.Ale ved ktore vysetrenie je prijemne.Ale musis uznat,ze stresovat sa cely vikend kvoli ct-cku nebolo treba.Prajem pekny dnik :D

tita

okej, takže už vieme, že CT nie je tunel... je to už celkom bežné vyšetrenie, reznancia je ooooveľa nepríjemnejšia, lenžečlovek keď musí, tak vydrží všetko

monika2008

Ahoj Radana..tak som to absolvovala..no najprijemnejsie to nebolo..ked ti povedia nedychaj mas chut na nadychnut z plnych pluc..ale okej..

lizanka

no ja som tiez absolvovala CT-cko, bolo to v LE nemocnici vo februari, kvoli otrasu mozgu-uraz na lyziach, totizto jazdim ako pirat a natrafila som vo velkej rychlosti na lad(to predpokladam, lebo si z toho vela nepamatam :D ), nesmela som sa hybat, snimali mi len hlavu t.j. som bola v tej "trube" len do 1/2 trupu, prikryli ma s akousi prikryvkou a podlozili hlavu. nebala som sa, len mi strasne brnelo v hlave :) nikomu to neprajem(nie CTck ale uraz hlavy :))

monika2008

No mavam tlaky na hrudi a bije mi srdce ale pritom som zevraj zdrava.Citim sa ako keby som mala umriet a mam aj strach ze sa mi nieco stane..A tak ma lerkarka poslala na vsetky mozne vysetrenia..

izabelita

no ja mam ist na magneticku rezonanciu a to je asi podobne nieco ako ct tiez som pocula ze sa nesmiem hybat no neviem ako to vydzrsim ked aj v solarku si tancujem ked sa opalujem 15 minut ale pocula som ze ak sa budem hybat tak ta priviazu tak teda na mna si budu muset pripravit popruhy mam taky pocit :) neboj sa to zvladnes dufam ze aj ja a nebudem tam tancovat na MR hihihi

radana

Ved na to cez vikend nemysli,nekaz si dva krasne dni volna.Snaz sa radsej mysliet na nieco pekne a uvidis,ze aj na tom ct-cku sa ani nenazdas a budes mat po tom..Tak potom napis :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.