CTČKO -TUNEL.........Radte prosííííímmmm

monika2008

No tak dufam ze si to lekarka nenazvala po svojom uvdim v pondelok idem na 7:15 rano skoda ze mam pred sebou cely vikend lebo budem na to stale mysliet..ale tak budem sa snazit mysliet na nieco prijemne..dakujem ti a v pondelok napisem ako to prebiehalo.

radana

Vazne sa nemas coho bat.Ty si si to pomylila s magnetickou rezonanciou,kde vchadza clovek do takeho tunela a to tam aj robi dost velky hluk-to tie magnety.Uvidis,v pondelok sa nad tym len zasmejes..

retro

Trva to asi pol hodinu.Jedine blbe na tom vsetkom je,ze sa nesmies pohnut.Ale inac je to pohoda.Ked som to zvladol ja,tak ty urcite

monika2008

No trochu si ma teda ukludnila..pokial tam nebudem niekolko minut tak to bude ok..ked to bude ako rengen ze iba zadrzis dych a hotovo tak super..dakujem..

radana

Bol tam moj syn asi 6 krat a to bol este malicky a vobec nic mu to nerobilo.Zalezi coho ct ti budu robit.Mojmu malemu robili ct mozgu,tak jasne ze to mal pri hlave...Bola som pri nom a nebolo to vobec nic.Proste ako keby ta rentgenovali..

monika2008

Dakujem velmi pekne aspon viem do coho idem ale tak mas tak ukrihu hlavu nie..a ty si tam bola..? kolko to asi tak trva..

monika2008

ja neviem mam taky blby pocit z toho ze budem niekde uzavreta kde sa nemozem pohnut..vies ako ked ma niekto klaustrofobiu.

radana

ct-ecko ani nie je tunel.To je magneticka rezonancia.A co sa toho tak bojis?Ved tam len lezis a cakas kym ta akoby zrentgenuju.Ved to nic nie je..