Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

TAMPONY

Príspevok v téme: TAMPONY
janusqa

ahojte holky (mam 14), ja som sa chcela len spytat ako si davate tampony tam dole este som to neskusala...a ako casto si ten tampon treba menit...a najviac ma trapi ako si ten tampon potom vyberiem :( a ked sa chodim kupat tak kludne s tym mozem aj do slanej vody ?? ja sa bojim ze mi to nejak ublizi

ivaa

ked sa snurka pretrhne, je to vpoho, da sa to vybrat..kamoske sa podarilo, zevies si 2 tampony na seba, to je vatsi problem :P

marisssa

to by sa nemalo stat nikdy.je to pevne.
a keby naaahodou, tak bud to nejako vytlacit alebo k doktorovi.tak bud opatrna radsej..

areolata

Nie, nemusis tak casto, ale daj si trebars nejaky interval..ze vymenis si kazde 3 hodinky. A ak ides k moru, nemusis, lebo slana voda dezinfikuje...

janusqa

a to potom kazdu chvilku si to mam vymienat ??? :D lebo idem do bazena vyjdem trochu na slniecko potom do bazena a za kazdym to vymenit :D nemusim dufam :D heh noo a nestalo sa vam ze vam to pretieklo ? ja sa bojim ze si to dam zle a potom to pretecie a budem okolo mora chodit s cervenymi plavkami :D

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

TAMPONY - Fórum - ZDRAVIE.sk