Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Praca ktora nenaplna

Príspevok v téme: Praca ktora nenaplna
anka

Pred nedavnom dom nastupila do jednej anglickej sukromnej softwarovej firmy kde pacujem alebo lepsie povedane mala by som pracovat v sekcii rozvoja.som tu absolutne nevyuzita, davaju mi minimum uloh a aj to co mi daju tak potom si nenajdu cas so mnou to prebrat ,ze kde soom spravila chyby-lebo tu jedna mala chyba znamena stratu mozneho klienta. je to firma kde by chcel pracovat snad kazdy-vysoko profesionalna, kazdy tu maka(okrem mna), bola vyhalsena za naj anglicku firmu roka vo svojom obore. aj sa snazim si pytat na viac prace od mojho manazera ale ten na mna kasle dokonca mam pocit ze ma dost aj podcenuje. som tu jedina cuzdinka v tejto firme a aj ked moja anglictina je fakt dobra tak jasne ze vidim nedostatky hlavne so sa tyka odborneho vyjadrovania.neviem co mam dalej robit ,ako ich presvedcit ze tuto pracu velmi chcem lebo vsetko co sa tu deje je take demotivujuce...mam mesiac do podpisania kontraktu ale nevidim to ruzovo...

kakaove mliecko

Anka, nieze by si sa tesila ze mas zatial co najmenej zodpovednosti na pleciach!!! Ale neboj, to sa coskoro urcite zmeni... sleduj priebeh firmy, a neboj sa, ze coskoro zapriahnu aj teba... velakrat na novsich ludi a ich zaskolenie ani nemaju cas...a to je ta chyba...drzim palce...

kamoska1

v takychto firmach sa novi pracovnik riesi systemom, hodime ta do vody a uvidime , ci vies plavat...musis byt aktivna, musis sama rozmyslat nad tym ako by si mohla byt prospesna pre firmu, co vies pre nu urobit....nie iba cakat, ze niekto ti nejaku pracu prideli....ak nebudes aktivna, nikto ti kontrakt nepredlzi a nikoho to trapit nebude, leb ved si sa neosvedcila...takze zamysli sa a konaj

lea

anka a tá práca je na území Slovenska ? ja som meomentálne bez práce, som zúfalá, chodím na pohovory a nič, mám prax, dobre vyzerám, vystupovanie, mám z toho už depky ... cítiš sa zrejme ponížená že ... chápem, manažér Ťa podceňuje, pohor si s ním o tom, povedz mu, že chceš riešiť dôležitejšie veci a uvidíš jeho reakciu , hneď budeš doma

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.