Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Jem, aj keď nie som hladná!

Príspevok v téme: Jem, aj keď nie som hladná!
jem_jem_nechcem

Moj problem je, ze jem, aj ked nie som hladna. Vzdy ked mam stres alebo musim nieco urobit, idem jest...pridem domov z obedu a ako prve otvorim chladnicku. Dzgam vsetko do seba, aj ked mam plne brucho a uz vobec nevladzem. Co mam robit? Moja vaha je v poriadku, ale uvedomujem si, ze nie navzdy! Nechcem, aby to tak bolo aj nadalej! Pomozte!

jem_jem_nech

vždy, keď mám voľnú chvíľku, idem jesť. keď ma ponúknu, zjem. keď treba dojesť po deťoch, dojem. mám k dispozícii jedlo, jem... aj keď nie som hladná a uvedomujem si to. ťažké preučiť sa?

cumel

poznam, aj mna to chyta, zvatsa pred skuskami, ale akonahle som v psychickej pohode, uz to prejde.. vdakabohu :P ... asi najlepsie je, ist sa na chvilku venovat dakej inej prijemnej cinnosti, ked ta chyti chut do jedla, aj ked nie si hladna

sisina

Mila jem-jem: akoby som to pisala ja!Mam ten isty problem! Jedavam tak do 22.00-23.00 hod.Potom idem spat.Navyse su to vacsinou sacharidy a aj sladkosti, maso nemam rada.Nastastie mam rychly metabolizmus.A tiez mam vahu ako-tak v poriadku(ale dokedy?)Zislo by sa schudnut 4-5kg a uz som sa rozhodla-od 1.jula do konca prazdnin chcem schudnut 5kg. Ja som si jedneho casu pisala na velky papier na chladnicku vsetko, co som "pozrala" v priebehu dna, hned po dojedeni som vstala a pisala:))A pomahalo to! Zistila som, ze malo pijem a vela jem, takze to bude asi pravda, ze pocit smadu si organizmus zamiena za pocit hladu.

bebe1

boze:)) taka ,,velka" myslienka a tak som to dodzubala :D .. takze:
pi, aj ked niesi smadna :-))) ale aj to hladna nieje zle:-P

rockerka

po prve: jest sa musí ale primerane. to že nie si hladná ale mášč stále na niečo chuť môže byť v tom že tvojmu telu niečo chýba, napr nejaký vitamín alebo minerál, ked máš chuť jesť a si v strese jedz ovocie a zeleninu alebo cereálie a ked si v strese zastav sa, sadni si, zhlboka sa asi 10 krat nadychni a povedz si: to zvladnem!!!

eva02

polep byt, izbu, chladničku, kuchy§u obrázkami tučných žien a vplyvom nadváhy na klby - plagáty. Dívaj sa na biele paličky a opotreobované klby, chceš to aj ty? Mne to pomohlo

karla1

ja ti poradim, ked prides domov neotvor chladnicku ale daj si pohar cistej vody a daj si ho vzdy ked by si mala ist sa najest ak ked nevladzes alebo ja zujem celu skoricu ta mi pomaha

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Jem, aj keď nie som hladná! - Fórum - ZDRAVIE.sk