Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

sexualny vztah

kajka

ja som za..pokial som mlada, preco by som si nemala uzivat. Momentalne mam niekoho...stretavame sa kedykolvek chceme a mame chut, ja neobmedzujem jeho, ani on mna. Uz to bude dva roky, ziadne zalubenie sa u mna nekonalo.

marisssa

hopsulka---su veci, ktore velmi lutujem , co som spravila, ale ako sa hovori, len hlupy sa uci na vlastnych chybach.. nedopustim,aby take chyby urobila moja dcera..
no mne to akosi nerobilo problem, mozno som si samu seba natolko nevazila, aby som si davala pozor..
ale kazda sme ina.

hopsulka

Dakujem ti. Dufam ale, ze si sa poucila. Ja by som to asi psychicky nezniesla, len tak sa s niekym vyspat, pustit ho do svojho vnutra a nechat odist...Nie som na take veci stavana.

hopsulka

Rockov mam 36, tohto casu stastne tehotna:)
Nejak si neodpovedala na otazku, ci ta neminula nejaka neblaha choroba...

marisssa

a ved o tom je vztah zalozeny len na sexualnom stretavani sa, nemyslis??
vyznavat si lasku a toboz byt MOZNO monogamny, nepatri do tejto kategorie..

hopsulka

marisssa, ibaze ide o to, aby to vobec bol monogamny vztah, o com silno pochybujem...Ty si mozes robit co chce aj on a bude. Takze so sexujucej dvojice sa stane stvorica a mozno aj viac ludi je do toho zahrnutych. V dnesnej dobe som rada, ze som vydata a do postele ist s niekym inym ako manzelom povazujem za vysoko hazardne, kedze chlamydii, HIV a HPV nikdy nie je nazvys. Dufam, ze ty si z toho "vztahu" vysla ako zdrava...Uprimne ti to zelam.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

sexualny vztah - Fórum - ZDRAVIE.sk