Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

PROSIM POMOC! Zive vsi!

Príspevok v téme: PROSIM POMOC! Zive vsi!
lolitana

nechapem ako je to mozne. vlasy si umyvam kazde dva dni. nemam ziadne hnidy, hlava ma svbi len trochu. ALE NASLA SOM ZIVU VOS!! pred dvoma tyzdnami, predpredvcerom, vcera! a dnes mrtvu! co mam robit naozaj je to strasne, poradte mi, prosim. pondelok odcestujem a zrazu toto! staci olivovy zabal a umyt ortosanom? zosaliem z toho.

pomozte mi

VELMI VAS PROSIM, POMOZTE MI!
nasla som zive vsi, ziadne hnidy nemam. takn som si spravila zabal z olivoveho oleja, vycesavala vlasy- mala som dve dospele a par takych uplne malilinkych hnedych, ale neboli to hnidy. potom som si umyla vlasy samponom proti lupinam, samponom priti vsiam. rano ma mama prezerala, nic som nemala, ale to uz aj predtym ma prezerali a nic nenasli. potom rano som bola v lekarni kupit diffusil H a hrebienok. tym hrebenom som si najprv precesala vlasy, nic som nevycesala, nic nebolo asi. potom som si dala ten diffusil a teraz dufam. DO PONDELKA SA ICH NUTNE MUSIM ZBAVIT!- ak este su. hlava ma nesvrbi. a v pondelok ideme do skoly v prirode, na co som sa lekarnicky pytala a ona ze ak v nedelu vecer nenajdem ziadne, mozem ist. PODARI SA MI TO?

inka2

moja mladsia sestra nosial vsi jedno obdobie pravidelne zo skoly, mama jej to umyvala specialnym samponom, ale to len na chvilu trosku omracilo tie potvoty, pripadne ich to aj zabilo, len tie hnidy treba pekne povzberat z hlavy...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.