Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

sexualne zneuzivanie?neviem...

Príspevok v téme: sexualne zneuzivanie?neviem...
dospela

ked som bola v obdobi puberty otec za mnou obcas prisiel do izby a obchytkaval ma na prsiach pritlacil ma vahou na postel a bozkaval ma nemohla som sa branit ked som zacala kricat po case odisiel ked mi pomahal pri kupani chytal na intimnych miestach neviem ci ma len umyval alebo bolo za tym viac nepamatam sa viem len ze som potom pri moceni mala bolesti stalo sa to mozno patkrat potom to prestalo je to sexualne zneuzivanie? neviem co si mam mysliet oca mam rada nikdy som mu nerobila ziadne vycitky myslim si ze nevie ze si na to pamatam a ze mi to ublizilo v poslednej dobe sa mi stale opakuje jedna spomienka raz po tom ako ma oco obchytkaval v mojej izbe pamatam sa ako som lezala na zemi a ako v tranze som dvihala hore-dole stolicku...a prisahala som si ze raz budem dost silna a velka na to aby som sa vedela branit...myslite ze ma to mohlo nejako psychicky poznacit alebo len prehanam?

titina

Nikdy som nič podobné nezažila, preto mi to pripadá neuveriteľné. Ale možno máte pravdu. Dieťa a adolescent vníma od najbližšieho človeka obchytkávanie a podobné prejavy hocijako ináč, len nie ako úchylné. A potom mu to zrazu dôjde. A loví v pamäti a nájde tam toľko čudných spomienok, že nevie, či to je v norme, či nie. No ako by som to riešila, neviem.

tajomstvo

titina. ver mi, je ine o tom citat a ine zazit.
vecernica. presne to mam v plane, ist za otcom a povedat mu, ze viem o vsetko, ze dcera si pamata a vie to aj jej otec.
neodide bez toho, aby sa pozrel pravde do oci.

titina

Pripadá mi to ako vymyslený príspevok. V takýchto veciach má každý jasno, prísť s tým do fóra je blbosť. Alebo si doteraz žila pod zemou, bez TV a iných komunikačných prostriedkov? A zrazu si objavila Internet???

vecernica

je mi az do placu ked to citam.........hoci ho mas rada,ale za zneuzitie dietata by som urcite hlasovala za trest smrti.ASi nie si dost predsa este vyrovnana s tym aby si mu OTVORENE POVEDALA ZE SI TO VSETKO PAMATAS..nech trpi pedofil do konca zivota.Moc tymto oteckom prajem spytovanie svedomia na smrtelnej posteli....

majki

Dospelá ahoj. Niesi sama. Aj môj otec ma zneužíval. Všetko do podrobna som kedysi tu na fóre do podrobna opísala a ak si to chceš prečítať tak si vyhladaj v hľadáčiku tému zneužívaná, porozprávame sa??? Oplatí sa ti to prečítať. Tú tuaumu mám do teraz.

venusa

mamcina, mylím, ze pre vädsinu ludí to nie je normálne, co robí tvoja svokra. Nastastie. Nechcem na to mysliet, keby to robili vsetci... Jasné, pre tvojho muza je to normálne, lebo bol takto vychovávaný. S niecim podobným som sa nestretla. Ked je pravda co píses, tak je tvoja svokra maniacka...

mamcina

venusa, on s nou vyrastal takze veci berie inac ako ja, a aj ked vidi aka je tak je to predsa jeho mama...ignoruje to

venusa

K takej svokre bay som tiez nepústala deti. Co povie na to tvoj muz, ked mu povies, ze to v tvojích ociach nie je normálne? On si uz asi na to zvykol...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

sexualne zneuzivanie?neviem... - Fórum - ZDRAVIE.sk