sexualne zneuzivanie?neviem...

Príspevok v téme: sexualne zneuzivanie?neviem...
dospela

ked som bola v obdobi puberty otec za mnou obcas prisiel do izby a obchytkaval ma na prsiach pritlacil ma vahou na postel a bozkaval ma nemohla som sa branit ked som zacala kricat po case odisiel ked mi pomahal pri kupani chytal na intimnych miestach neviem ci ma len umyval alebo bolo za tym viac nepamatam sa viem len ze som potom pri moceni mala bolesti stalo sa to mozno patkrat potom to prestalo je to sexualne zneuzivanie? neviem co si mam mysliet oca mam rada nikdy som mu nerobila ziadne vycitky myslim si ze nevie ze si na to pamatam a ze mi to ublizilo v poslednej dobe sa mi stale opakuje jedna spomienka raz po tom ako ma oco obchytkaval v mojej izbe pamatam sa ako som lezala na zemi a ako v tranze som dvihala hore-dole stolicku...a prisahala som si ze raz budem dost silna a velka na to aby som sa vedela branit...myslite ze ma to mohlo nejako psychicky poznacit alebo len prehanam?

mamcina

venusa, no ved vravim ze je to divne. ale povedat nic nemozem. ako ze napriklad maly bol vyzleceny na posteli, som ho prebalovala a prisla a chytila ho za pipika a gulky a vybozkavala ho a ja pozeram na muza a on nic...povedat jej nic nesmiem tak maleho k nej pustam co najmenej. a len ked som doma alebo ked spi.

mamcina

moja svokra...je taka cudna, este kym som chodila s buducim manzelom tak akoze zo srandy ho chytala za gule, aj predo mnou, a prestala az ked som na nu tak pozerala ze co robi...bojim sa ze bude obchytkavat aj mojho syna, vobec ju k nemu nepustam lebo odkedy sa narodila tak mu len pipika chcela chytat, a ma este dve vnucky a videla som pri kupani ako desatrocnej prsia umyvala...pripada vam to normalne?

preco ?

"dospelá"
Tvoj otec Ta sexuálne zneuzíval. Mozno sa Ti to zle pocúva, lebo ho más rada, ale je to tak. Prosím Ta nedávaj si sama sebe ziadnu vinu, Ty si neni na vine. Tvoj otec je ten, co Ti ublízil. Keby si ho zazalovala, bol by súdom potrestaný. Bohuzial sa tieto sexuálne preciny na detoch netrestajú dost prísne.
"Dospelá" mysli na to, ze Tvoj otec vie velmi dobre, co Ti urobil a ze je to trestne stíhané. Preco myslís, ze to robil s Tebou tajne?
Nezabudni nikdy na to co Ti urobil, neomlúvaj ho. Ked budes mat vlastnú dcéru, nesmies dopustit, aby s nou bol Tvoj otec sám, urcite by mohol aj Tvoju dcéru sexuálne zneuzit. Nesmies dopustit, aby Tvoja dcéra zazila to isté, co si uz bohuzial Ty sama s Tvojím otcom zazila.
Nie, psychicky Ta to nepoznacilo, nemusís sa bát, len sa tomu musís zoci voci postavit. Psychologicka by Ti urcite pomohla. Prajem Ti vela stastia a vela sily aby si to prekonala...

tajomstvo

a najhorsie na celom je, ze akokelvek chces a aj chranis dieta, zneuzivatel presne vie, ako dosiahnut svoje a aj to, aby sa to okolie nedozvedelo. uspesni su hlavne vo svojom najblizsom mokoli, preto je zneuzivanie deti najcastejsie v najuzsej rodine
postihnuta, obet, castokrat vobec nevie, co sa deje a presne ako vravi dospela, preziva pocit hanby... a nasledky si nesie do dospelosti

tajomstvo

pretoze ako mala, tiez ma nenapadlo, o co ide. a dokedy sa mi dcera nezdoverila, ani som si nepripustala, ze by to otec robil s takymto zamerom. bol pre mna proste milujuci, starostlivy.. mne nikdy neurobil nieco ako pise dospela, teda nepamatam si na to. ja som moje deti naucila od 4-5 rokov o osobnu hygienu sa starat same a manzel deti ani nikdy nekupal.

preco ?

"tajomstvo"
Ked si to uz zazila s Tvojím otcom, ze Ta obtazoval, preco si na to zabudla a dopustila si, aby sa to Tvojej dcére taktiez stalo. To nemözem pochopit. To, ze sa ako dieta, nevies dospelému otcovi bránit, mi je jasné. Nie je mi ale jasné, preco si Tvoju dcéru nechránila. Na to neexistuje ziadna výhovorka.

tajomstvo

s niecim podobnym sa mi zdoverila nedavno moja teraz uz dospela dcera. mala vtedy 8 rokov a obtazoval ju moj otec.
a na drsnejsie umyvanie rozkroku otcom pri kupani si pamatam aj ja, cca do 8 rokov.
je ovela viac takychto pripadov okolo nas, ovela viac ako si mysite. nehovori sa o tom, je to tabu. stale je to tabu :(

dospela

mam 23 je to uz davno a clovek ked chce k vela veciam sa dokaze obcas postavit ako keby sa nikdy nestali verte alebo nie ja som vtedy nemala potuchy ze je to nieco zle len som vedela ze ma cosi velmi zabolelo na srdiecku citila som sa spinava a nehodna jeho lasky ked som ho navadzala k takym myslienkam pytala som sa sama seba co som urobila cim som ho vyprovokovala pre kazde male dievca je jej ocko niekym velmi dolezitym v jej zivote aj pre mna ten moj bol stale ho lubim lebo je to obetavy otec ale dnes viem ze ludia sa mozu posmyknut a mozu sklamat prepacte nejak som sa rozpisala viem dnes uz na tom nezalezi ... ale ked budem mat vlastne deti viem ze nedopustim aby sa im nieco take stalo