sexualne zneuzivanie?neviem...

Príspevok v téme: sexualne zneuzivanie?neviem...
dospela

ked som bola v obdobi puberty otec za mnou obcas prisiel do izby a obchytkaval ma na prsiach pritlacil ma vahou na postel a bozkaval ma nemohla som sa branit ked som zacala kricat po case odisiel ked mi pomahal pri kupani chytal na intimnych miestach neviem ci ma len umyval alebo bolo za tym viac nepamatam sa viem len ze som potom pri moceni mala bolesti stalo sa to mozno patkrat potom to prestalo je to sexualne zneuzivanie? neviem co si mam mysliet oca mam rada nikdy som mu nerobila ziadne vycitky myslim si ze nevie ze si na to pamatam a ze mi to ublizilo v poslednej dobe sa mi stale opakuje jedna spomienka raz po tom ako ma oco obchytkaval v mojej izbe pamatam sa ako som lezala na zemi a ako v tranze som dvihala hore-dole stolicku...a prisahala som si ze raz budem dost silna a velka na to aby som sa vedela branit...myslite ze ma to mohlo nejako psychicky poznacit alebo len prehanam?

coze?

ja len nechapem to ze preco ta on musel v puberte umyvat....preco si sa nezamkla???!....a este ze ak si pamatas ze ta hodil o postel a bozkaval....tak to je sexualne zneuzivanie....toto bezne otcovia nerobia....aspon o tom neviem....a neporozpravala si sa o tom s mamou???

katty081

pre ja to poznam,
no z tvojej správy som vyčítala že to nepovažuješ za obťažovanie, ele na začiatku dospela uviedla, že ju aj chytal za prsia a bozkával a to nepovažuješ za obťažovanie?

ja to poznam

"neviem ci ma len umyval alebo bolo za tym viac nepamatam sa"
Zarucujem ti,ze keby za tym bolo nieco viac,tak si to do smrti zapamatas!
Okrem toho v puberte nie si tak mala,aby si si taketo neprijemne zazitky nepamatala!A ak tvoj otec s tebou naozaj nieco robil,tak si myslim ze aj on vie o tom ze si to zapamatas!To co pises znie ako molestovanie,ale ved ani ty sama v tom nemas jasno,a zapamatala by si si nieco taketo,viem o com hovorim.Teraz to mas uz jedno,mala si to riesit vtedy,teraz na tom uz nic nezmenis.Zabudni na minulost a zi pre teraz.drzim palce,cau.

katty081

podľa mňa ide jednoznačne o sexuálne obťažovanie, len by ma zaujímalo ako teraz vychádzaš s otcom. A prečo by si si na to nemala pamätať veď si už bola v puberte, nie žiadne malé dieťa. A či ťa to mohlo poznačiť psychicky tak určite áno, hlavne keď sa ti teraz stále opakuje nejaká spomienka.