Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

CHcem uz sex

Príspevok v téme: CHcem uz sex
marmeladka

Ahooojte, mam 23 rokov a priatel ma 24. Chodime spolu vyse mesiaca, sme spolu takmer kazdy den, ale este stale nic...Aj ked sme na posteli, bozkavame sa, tak to je vsetko, ja som z toho uz chora, pretoze mi to asi nestaciii...ale ked on sa k nicomu ani nemaa.Nanajvys ma chyti za zadok, ale z jeho bozkov citit, ze je vzruseny. Co mam robit? Bojim sa uplne prevziat iniciativu, aby som ho nevyplasila, alebo co...aj tak je podla mna vidiet, ze by som to chcela, vsak to sa skryt neda. NO som z toho nestastna, co by ste mi poradili? Len nie, ze porozpravat, lebo si neviem predstavit, ako mu mam povedat, ze som nadrzana a ze on preco nie je:)zda sa mi to trapne:))

DESmodka

ja som tomu mojmu terajsiemu po dvoch tyzdnoch povedala, ze to s nim chcem robit... takto doslova... a nevyplasil sa :)... prezili sme kraaasnu noc... a teraz sme spolu uz 4 roky

brigadnik

myslim ze je najlepsie spytat sa rovno do oci "ideme na to?"...
he a on sa ta spyta "na co?" a bude sa robit ze nevie o com hovoris..
ale nie... je lepsie ked ti povie nie ako ked sa don pustis a zastavi ta..

baška :)

no tiež suhlasím s \"12345\". Zlatý chlap, ked na teba netlačí a mesiac nič - v dnešnej dobe zvláštne ale milé :) No keby som bola na tvojom mieste, tak ... keď by sme sa zas maznali v posteli, tak by som skúsila urobiť prvý krok ja - napr. začať ho hladkať na tom správnom mieste, bozkávať ho na krku a ušiach(predsa- to už je trošku viac vášnivejšie ako bozky na ústa) alebo možno stačí taký pekný a vášnivý pohľad do očí bez slov s nemou otázkou \"ideme teda na to?\" Mne vždy ten pohľad vystačil a vždy to pomohlo ... A pokiaľ to nebude ešte chcieť, tak ti jasne povie, nie? Ale v to moc neverím, pokiaľ je zdravý .... :D držím palce

12345

Myslim ze po mesiaci je to dost skoro ...asi nechce na teba robit dojem,ze ta chce len pre jeno....trpezlivost,vsetko bude

prdik

Ked ta svrbi kunda, tak ho zacni vyzliekat, priviaz ho a vyfajci. Potom si ho strc medzi nohy a uvidis, ze sa mu to zapaci. Alebo ti ju vymykam ja, ked mlady nema chut.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

CHcem uz sex - Fórum - ZDRAVIE.sk