Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

PROSIM VAS,POMOZTE MI,IDE O ZIVOT!!!!!!!!!!!!!!

Príspevok v téme: PROSIM VAS,POMOZTE MI,IDE O ZIVOT!!!!!!!!!!!!!!
jajajajajaaj

Ahoj,chcem sa vas nieco opytat.Dnes rano som urobila rukou svojho priatela.Potom sme isli do mesta,kina a ja neviem este kde.V kine sme sa mierne maznali a ja som zvlhla.Bola som na wc,ale po tom kine som si neumyla ruky a vopchala som si tam dva prsty.Po vystreku vsak preslo skoro devat hodin.A ja sa strasne bojim,ci by sa nejak nemohlo stat,ze by som otehotnela.Ja som ho vtedy rano utrela dost,ale moze sa stat ze ususene spermie sa nejak preberu k zivotu?Prosim je to strasne surne.Som este panna.

fidka

a takáto otázka...prepáč...o život v nej rozhodne nejde...asi sa vráť do 7.ročníka ZŠ a naštuduj prírodovedu..a tak začni myslieť na sex

fidka

zaujímalo by ma koľko máš rokov...to čo tu píšeš...nechápem, to sa nehanbíš??? a v kine na WC-ku si niekam pchať prsty..no prepáč, ale asi niesi normálna..a ako napísal(a)modesty....tie špinavé neumyté ruky po celom dni...dievča dbaj troška na hygienu a potom mysli na sex...a tiež si myslím, že nieje slušné sa v kine láskať...to sa ti tak páči pred obecenstvom, veď je to intímna vec...

modesty

Spermie sú schopné prežiť mimo pošvy cca 15 hodín, v pošve aj cca 24,aspoň tak nás to na zdravotke učili...Skôr ma zaráža, že si tam strčíš psty špinavé po celom dni...Okrem tehotenstva ta kľudne môže čakať ešte žltačka, všetky možne vytoky, mykózy a neviem čo ešte...Nabudúce trošku mysli...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

PROSIM VAS,POMOZTE MI,IDE O ZIVOT!!!!!!!!!!!!!! - Fórum - ZDRAVIE.sk