Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Panenska blana

dd

"blana nie je jednotna ale perforovana na viacerych miestach.. lemuje vchod posvy.. a zostava tam aj po prvom styku ako uzlikovite zhrubnutia." toto vam dievcata kopirujem z temy "blana" v tejto kategorii..sice Zyxerka tvrdi, ze panenska blana sa nachadza 2-5cm od vstupu do vaginy, ale viac je zien, ktore su nazoru podobneho, ako som okopirovala..takze ak je pravda to, ze je hned pri vstupe, tak myslim, ze v zrkadle by sa to malo dat nejako vidiet..neviem isto, gynekologa som sa na to nepytala a ani som sa tam neskusala kukat, ked som ju este mala ;)..dufam, ze som aspon troska pomohla..papa

bubina

randyka tak to sme dve,to vlastne môjho priatela napadlo,sa ma to opytal a ja som mu proste nevedela dať odpoved :)

bubina

ja mam jednu otazku ohladom pan. blany.Ked sa blana pretrhne,v podstate tam ostava,len je pretrhnuta,cize tam vlastne stale je. myslite ze je to tak? ja uz neisom panna a nikde som sa o tom nedozvedela.

ZyxerkA

jaaaaaaaaaj v zrkadle? tak to asi nie... =;)
je mozne, ze ju mas rovnako, ako je mozne to, ze ju uz nemas..
neviem Ti poradit ako to zistis, asi len tak, ze zajdi ku gynekologovi =;)

jaaaaaaaaaj

mam otazku,v 15sa mi stalajedna situacii..taky trapas jeden chalan ma ozral do nemoty..a potom sa so mnou vyspal,na malo cosi pamätam,len viem ze ma na druhy den vsetko bolelo!!!preslo uz velmi dlhe obdobie od toho..a ja neviem myslite ze mi mohol pretrhnut panensku blanu?ze uz nie som panna,lebo teraz mam chalana,a zacal ma palcovat,no a opytal sa ma ci som panna,lebo to ide tazko..ako to zistim?da sa to vidiet v zrkadle?poradte!!

ZyxerkA

moze sa, aj nemusi pretrhnut.

zalezi hlavne na pruznosti a ruhu panenskej blany.. ci je to bezne alebo menej caste tazko posudit, je to absolutne individualna zalezitost. Kazdopadne ak sa to stane, je to uplne normalne

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Panenska blana - Fórum - ZDRAVIE.sk