Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problém-nefungujúca diéta-prosím POMOC

Príspevok v téme: Problém-nefungujúca diéta-prosím POMOC
cooldjka

Ahojte. Pred týždňom sme sa s mamou rozhodli držať diétu-14 dňovú oddelenú stravu podľa metódy Dr. Haya. Nejedla som naozaj nič,okrem predpísaných jedál, mama do 5-tich dňoch schudla už kilo a pol. Ja som práve naopak pribrala. Mám veľmi veľký problém schudnúť, Už dlhšie obdobie mi váha proste neklesne, ani keby som sa postavila na hlavu, nič mi nezaberá. Spolu s touto diétou sa snažím aj troška športovať, narozdiel od mamy, ktorá je zanepráznená a na športovanie nemá čas. Denne bicyklujem asi pol hodinku,tak robím tae-bo cviky zamerané na brucho a keď je pekne vonku,tak sa chodím aj takú hodinku korčuľovať. Ako je teda možné, že napriek tomuto všetkému som pribrala?
Niekedy v zime som sa rozhodla chudnúť, no ale na intráku na to nie sú najvhodnejšie podmienky, jedla som ovocie, celozrné chlebíky a každý jeden večer som chodila vyše mesiaca plávať do športovej haly a neschudla som ani gram. Neviete mi prosím niekto poradiť, kde môže byť problém? Ďakujem...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Problém-nefungujúca diéta-prosím POMOC - Fórum - ZDRAVIE.sk