nevieem...

Príspevok v téme: nevieem...
victory

taaak rovno k veci...včera sme sa s priatelom aasi po 3 týždnoch milovali, bolo to super, obaja sme si to užili...noo ale po tom, priatel vlastne začal niečo s tým, žee je vlastne taaký hotovy a vyčerpaný, aa že ho vlastne až "boli podbruško" aalebo tak nejak to povedal..aa že či maa ísť na wcko aalebo mu s tým pomôžem....aaa ja hoci by aj rada, aale nevieem ako som mala, čo vlastne chceeel.... :( nevieete mi niekto pomôcť..?

victory

to secretkaa
jaaa sa ho určite nebojííím, nič v zlom, aaale absolutne netušíš aké to medzi nami je, taak ako možeš vyslovovať také tvrdeniaa..? máme výborný vzťah,rozprávame sa o čomkoľvek, o všeetkom...no aj tak neviem, čo je na tom zlé, že som sa opýtala ludí tu na...

secretkaa

toto je super. nechapem ako mozete s niekym spat a pritom sa ho bat nieco taketo opytat. Sak sa spytaj neho, neviem co je na tom. a mas po probleme

victory

noo ma to napadlo, aale som si nebola istaa....too by som mu tým pomohla, aaby sa uplne v pohode urobil..?? leebo používame kondom staale..

brigadnik

he no ocividne chcel len tak lezat a nepohnut ani prstom, bud chcel fajku alebo len tak aby si sa bavila s nim bavila... myslim ze chcel fajku
- ak nemas nic proti fajceniu tak taketo signaly by si mala vyuzivat, vies ze je vtedy pripraveny.. najma co sa tyka hygieny