Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Za hlupost sa plati :(

Príspevok v téme: Za hlupost sa plati :(
mamba1

Som sprosta viem nemusite mi to tu pisat..dala som si predlzit vlasy asi o 15 cm dlhsie ako moje.vzdy som mala krasne dlhe vlasy ale po nasadeni HAK sa mi zacali uplne kazit a po roku mi z nich ostala len tretina a aj to poriadne znicena..nevidela som ine vychodisko predlzila som si ich...ale problem je v tom ze som to urobila tak zbrklo ze som si vobec nepremyslela nasledky..vlasy ma nenormalne tahaju,mam ich len 3 dni ale nemozem sa normalne s nimi vyspat boli to a najhorsie je ze citim ako to zatazuje moje vlastne korienky a vypadavaju...chcem si to dat dole lebo sa bojim ze ked mi to odpoja budem mat na hlave paperie :( ale je mi strasna skoda tych penazi cos om za to dala..okrem toho metodu ktoru som si dala ja robia len vKE a je mi hrozne trapne prist tam po 3 dnoch nech mi to daju dole..boze som nestastna :( uteste ma niekto, co mam robit?

kikakika

Ahoj, o aku emtodu ide, ja viem, že jedna kadernicka v Prešove robí niekoľko metód.Tak preto sa pýtam, či by som neporadila

[zruseny12]

a ked mas zlu kvalitu vlasov,tak nemusis mat uplne dlha vlasy,zvol si polodlhe,alebo kratke,teraz je vela moznosti...a ked ich mas jemne tak si kup farbu svoj odtien a nafarbi,farba ti ozivy tvoju farbu a trochu budu pevnejsie-farbi z aloe vera su dobre.....vela stastia...

[zruseny12]

no mamba,to nie je vobec hanba chybami sa clovek uci,len tam chod a povec im aky mas problem a oni ta urcite pochopia a ber cert peniaze,a zachran si aspon tie ostatne vlasy...

sasenka

Sewasky poviem ti ze sa stavaju aj horsie veci,sestra si dala tvalu a nechala jej asi dlhsi cas,..btw tiez v kosiciach nejake kadernictvo free ci jak...,noo a mala spalne evlasy normlane spalene,vyzerala jak keby mala na hlave paperie a nie vlasy takze sa s tym vobec netrap..,ako vazne rok si ponosila v cope a to si predstav ze to vsade ich mala tak znicene aj vpredu,no fakt rok ani rozpustene nemala bolo to priserne...,ale vidis ubehol cas a je vb pohode co ja ti radim,urcite chod do kadernictva ak si an to mala slabe vlasky mali ti to prisposobit oni tka nech ti teraz s tym pomozu

dana3

Ahoj.Ja mam tiez predlzene kruzkami a prvy tyzden som mala problem ako si polozit hlavu na vankus. Myslim,ze je to normalne,teraz to mam uz druhy tyzden a v pohode...a moje vlasy mi nepadaju,len tie pramene...mam ich 124 a uz mi 6 vypadlo..tak si ich pojdem asi dat urobit inou metodou...

Ssonja

Ahoj mamba1, mne jedna kaderníčka tak na tesno prirobila vlasy, že mi na koži vyšli drobné vyrážky. Ja som si tiež dala na leto nadrobiť vlásky(pomocou krúžkou) a po dvoch týždňoch ich dávala dole...a poviem Ti vlasy mi vypadali po trsoch - v živote nikdy, viac.Po troch dňoch by si už nemala nič cítiť...tak si myslým, že niečo nie je v poriadku. Choď radšej do toho salónu..a daj si to dole.
PS-krátke vlasy sú teraz v móde.
Napíš potom ako si dopadla.

utesena

Ahoj, ako pise monicka2509, chod a porad sa, ako sa mas o to starat, ako umyvat, cesat... Mas to 3 dni a uz Ti vypadavaju??? Su aj kratke strihy... A su skutocne sexy... Tak nevesaj hlavu, ziadna panika, zopni do copu a chod sa poradit k odbornikom... Nemam s tym skusenosti, ale tiez som mala nadherne vlasy a jeden rok stacil, aby mi znicili vlasy v jednom kadernictve... Dala som sa ostrihat, mam vlasy po koniec krku... Nic hrozne, prijemna zmena a dufam, ze zacnu rast zdravsie, hustejsie...

monicka2509

nemam s tym skusenost,neviem alebo chod do hocijakeho kadernictva a porad sa s kadernickou a uz sa tolko neobvinuj,keby si vedela,ze to tak dopadne tak si to nedas,netrap sa

mamba1

vies lenze ja som si ich dala tak na pol roka aby mi zatial vlasy pekne narastli ale oni mi skor vypadaju ako narastu mam chut plakat hambim sa to aj niekomu povedat aku blbost som urobila...ja mam vlasy jemne a tie co mi dali su hrube a tazke..:(

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Za hlupost sa plati :( - Fórum - ZDRAVIE.sk