Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

prvy sex-pomozte

mademoiselle

tak to je teda super, ze uz mas svoj vek, lebo uz mi je na vracanie, co tu pisu same 14tky. Hlavne tvoj musi vediet, ze si panna, aby vedel, ze si musi davat pozor, treba poriadne dlhu predohru a musis sa riadne uvolnit. Nicoho sa neboj. uricte to dobre dopadne:-)

mooooo

hak - hormonalna antikoncepcia..... a tak pokiaal chalan nieje hovado,tak pozvoli, pojdde nato pomalsie... Len mu to treba povedat...teda tomu mojmu stacilo povedat..

elik

no sorry ze sa tak hlupo pytam, ale co je to hak? este ze ci chlap dokaze pochopit babu ze ju to boli a ci sa teda snazi spravat nejako jemnejsie ak sa to da?

moooo

no mademoiselle, to si bola z tych stastnejsich... mne to teda strasne bolelo.... aj dalsie razy neboli chleba s medom... ale potom to uz bolo len a len lepsie... treba sa hlavne uvolnit..a ako bolo spominane, hlavne ochrana... napr hak.. aby si sa potom nemusela stresovat,ci sa nahodou nieco nestalo ,aelbo nieco neuslo....

elik

dik za odpoved. no neuveris, ale mam 18. chcela som pockat na toho, ktoreho naozaj chcem a ku ktoremu aj nieco citim... a ps: uvitam aj dalsie nazory.cim viac tym lepsie.dik

mademoiselle

mna to prvy krat nebolelo,ani som nekrvacala, a starsne som sa ale toho bala. Ale nakoniec to bolo v pohode, nic extra, bol to divny pocit, ale nebolelo nic. Orgazmus ked pride spoznas urcite a trva par sekund. Len dufam, ze nie si dalsia 14-tka:-) A este pred tym nez nieco zacnes riesit, nezabudni na ochranu, to je to najdolezitejsie.

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

prvy sex-pomozte - Fórum - ZDRAVIE.sk