narodeninove prekvapenie

Príspevok v téme: narodeninove prekvapenie
123456789

prosim vas o radu,priatel ma narodeniny a ja ho chcem nejak prekvapit. on by asi chcel striptiz ale ja nie lebo sa velmi hanbim a je mi to take trapne.mozete mi nieco poradit cim by som ho prekvapila? nie fajka ani nic take, nieco ine co nie je take bezne.lebo to ma vzdy ked chce.vobec nemam napady.dakujem

suns

noo blizi! tesim sa.. len teraz je to na prd.. ma pracu, kde chodi 7 dni v tyzdni nonstop a potom je strasne unaveny.. takze nemozme ani nikam ist.. idem na vysku, a chcela som si uzit prazdniny...

marisssa

no ja mam radsej macky ako psov..doma mame styri macky a dvoch psov:-) a nedala by som ich za nic.
takze uz sa tesis, co?jul sa blizi...

suns

jaaaj ja truba:D ano - tu cicu by najradsej seci hodili nekam daleko:) stale im spini vsade:D a tie dve psinky su zlate:)

marisssa

suns-- ja mam , no budem mat 22 teraz v juli..
no mozem ho tak zlizat a dokoncime to v sprche:-) mnam, prave som dostala chut na picao:-D
mate krasne deticky!po kom su, po mame ci po ocovi?:-)))

suns

vanilkoveee, lepkavy bol a poriadne - na krku na bradavkach ci vies kde:D to bola ina sranda.. ale potom sa umyl, no:) jaaj no pekne vystrajate, kolko mate rockov? :P ak to nie je tajomstvo:) no to sa aj ja chystam, varit a tak:) uz sa na to tesiim - vravim mu, ze sa budeme hrat na rodinu:) sak maju 2 psov a macku, tak to budu babatka:D

marisssa

suns-- priatel mal nedavno byt volny, jeho rodkovia boli prec na celyyy tyyzden:-) juuj, paradicka, som bola u neho nastahovana, varila som mu, upratovala a tak, ma to bavilo:-)
niekedy na milovanie nemame proste ani cas,ale teraz sme si to vynahradili, kazdy den!no a to som mala aj kramy dokonca, ale nastastie,nemavam silne.uff:-)
bolo to krasne, citila som sa ako na nejakom ozdravnom pobyte.heh
no a mat cely dom volny..kazda izba len pre vas, staci trosku fantazie a uspech je vas.
mnaam picao , to som jedavala este ako mala, skuuuusime;-) a vanilkove, ci cokoladove?
a nebol potom cely lepkavy?ci to sa akosi pri tom vzruseni vytratilo?
uz sa nevieem dockat.