narodeninove prekvapenie

Príspevok v téme: narodeninove prekvapenie
123456789

prosim vas o radu,priatel ma narodeniny a ja ho chcem nejak prekvapit. on by asi chcel striptiz ale ja nie lebo sa velmi hanbim a je mi to take trapne.mozete mi nieco poradit cim by som ho prekvapila? nie fajka ani nic take, nieco ine co nie je take bezne.lebo to ma vzdy ked chce.vobec nemam napady.dakujem

suns

dakujeeem marisska:) apartmaan? hmm paradka:) moj chlap je v auguste a ja v septembri.. a bude mat volny dom v juli, takze rozmyslam, co vymyslim:) mas radu? :) vies co sa mu pacilo? ked som si ho priviazala o stolicku, a ako som pisala, zlizala som z neho to sladke mliecko v tube ako zubna pasta - Picao:D dobre, co? :P prosil aby som ho uz pustila:D to bol mazec:D:D

marisssa

suns---ty to vies vsetko tak super opisat, ze mi az sanka pada a sliny tecu..my mame s priatelom narodky tak pekne den po sebe koncom jula, tiez asi nieco vymyslim, uz som aj zarezervovala apartman len pre nas dvoch:-))
bude randaaal;-))

suns

vy ste zlate kocky:) no ten durex masazny moze byt super! a vies co? polahni si ho na brucho, sadni si mu na zadok (na stehna) - zacni krkom, potom chrbát az k zadku. potom ho otoc, a chod - tvar, hrud, brusko a tak dalej - vies kam:) tam zacne vasa predohra.. ale vies co by bolo aj tak najlepsiee? :) keby si mu pred tou masazou urobila ten striptiiizik:) pozri moja - ak si s nim uz dlhsie, poznate sa, on ta strasne lubi - paci sa mu tvoje telo.. nebude riesit to, ake robis pohyby.. vobec.. ked ta bude vidiet v pradielku, zvodnu, tak nebude chapat:D ver tomu - sice ja som tiez mala blby pocit prvykrat..ale to sme boli spolu len fakt kratko a nemali sme nas sexualny zivot tak bohaty a rozvinuty:D takze ano moja? jednoducho najprv si ho vyzlec pekne, potom ty seba, potom ho supnes na brusko, namazes, nech to klze:P obratis (uz len to ho bude vzrusovat, ze na nom sedis taka zvodna - (ne)oblecena a ako ho budes masirovat nizsie a nizsie, potom to uz pojde samo:) neboj, chce to odvahu, ved ty si predsa kralovna, zena tigrica, zvodna a sexi, tvoj priatel ta miluje a ked uvidis, ako nechape z toho, co mu robis, pocitis, ze si perfektna, hviezdna naj na svete:) DO TOHO:) drzkam palce :P UKAZ MU CO JE V TEBE! a potom mu zapchaj usta, aby nemohol nic hovorit, iba vzdychat:P paa

marisssa

tak to urcite, ved je to skoro najvacsie mesto, heh:-DD
to ja byvam v meste, co ma 10tis obyvatelov a maju tu ten gel, tak u vas urcie.heh

marisssa

no kazda drogerka to moze mat inde, vies, tolko info zas nemam:-)
durex maju zaujimave vyrobky, nie len kondomy a u nas v drogerke, maju cely regal s tymito vyrobkami,tak hadam aj u vas sa ti postasti..

123456789

nooo uz som si nasla cez net ten durex masazny gel.to co k nemu pisu nie je zle :P tak hadam ho budu mat v drogerke lebo ked nie tak som skoncila :(

123456789

no do sex shopu velmi asi nepojdem:D a na net uz nie je vela casu lebo mam uz len 2 dni tak asi ta drogerka...a kde zvyknu byt olejceky v drogerke?? tam kde kondomy? :D alebo kde este?

marisssa

my sme si raz kupili v lidli, arnikovy, je ho toolko vela:-) a je super.
alebo potom su napriklad aj durex masazne gely(potom sa mozu pouzit aj ako lubrikacny gel;-) )
niektore dostanes aj bezne v drogerke, alebo ked uz nieco poriadne, tak aj v sexshopoch:-)
alebo aj na nete

123456789

no tak som na nieco prisla, dam mu pekne masaz :) on ma take rad.urcite ho tym potesim.len potrebujem vediet kde sa daju zohnat tie masazne olejceky, take pekne vonavucke.neviete nahodou?