Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

alkohol, cigarety vs. tehotenstvo

Príspevok v téme: alkohol, cigarety vs. tehotenstvo
pupavka

Ahojte... min. tyzden v nedelu sme sa s priatelom milovali a "posmykli" sme sa. Mala som plodne dni tak bola vysoka pravdepodobnost pocatia. Cez tyzden som sa akosi ale pozabudla a v pohodicke som si pofajcievala tak 3-4 cigaretky za den a vcera sme si dokonca s kamoskami vyrazili na party tak som sa dobre opila (asi po roku, neopijam sa pravidelne)aj som fajcila. Dnes sa trochu obavam mozneho tehotenstva, mohla by som byt tak cca. vo 4. dni. Obavam sa ze by som babatku mohla uskodit, pretoze kebyze som tehotna, som velmi stastna :-)

:o))

myslim ze babetku si neuskodila, poznam take nezodpovedne zeny ktore fajcili az do konca tehotka a narodili sa im uplne zdrave deti, uhm a zas kamoska ta pocas celeho tehotenstva pohar bieleho vina kazdy vecer........................... je talianka z juhu , tak to tam maju nejak zauzivane,...... :))))) ma krasneho synceka a absolutne zdraveho, myslim ze ked sa nebudes opijat kazdy den ,......... tak budes v pohode , vela stastia :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

alkohol, cigarety vs. tehotenstvo - Fórum - ZDRAVIE.sk