tehotensky test-kde a za kolko

moniqa87

patuska, rozhodne ju samovolne nevysadzuj kedykolvek uprostred balenia, najlepsie bvy bolo jedno balenie dobrat a potom prestat, alebo zajti priamo za svoji gynekologom... aspon mne to vtedy ten moj tak povedal, uprostred sa nemy vysadzat...

patuska

ahojte potrebujem radu. 7.6 som si dala uplne prvu tabletku antikoncepcie Lindynette 30 lenze mi z nej byva velmi zle chcem sa opytat ci ju mozem teraz vysadit ked som si dnes dala 10 tabletku

otras

tieto otazky tu boli tisic krat a furt sa ich niaky blbec alebo krava opyta znova no kde asi mozu redavat tehotensky test?ozaj smiesne..deticky tu sexuju a potom esty zhanaju

lllaaa

nekupute smejdy, spolahlivy rapiclear s vysokou citlivostou a skorym ucinkom bol v lekarni za 99.20 pred par dnami v centre BA (dm ma vsak zasa tu vyhodu, ze si ho netreba vypytat, staci nalozit do kosika:)

rastomt

Ja som kupil v dm drogerii znacku Pepino a stal nieco nad 100 sk...tusim ze 120 ...neviem presne.Mozno aj viac troska.

machulka006

najlepší je RapiClear-okolo 150Sk (+/- 20 Sk)... kúpiš ho v každej lekárni.
Teh.testy sa ale predávajú napr. aj v DM drogérii, sú tam o niečo lacnejšie testy (napr.Modrá správa,Pepino,a pod.)