Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Potrebujem poradit

Príspevok v téme: Potrebujem poradit
sweetzuzanka

Ahojte.Chcem sa s Vami poradiť. Mám problém s priateľom je to skôr rodinny problém. Mam 19 a s priateľom sa pozname ale cca rok a pol a problem je v tom, že si v poslednom čase nevychadzám s rodičmi a mi vravia že ved už ked je to také vážne chod ku nemu byvať, ale to neni také jednoduche ako sa to povie. Aj som sa ho pytala na to, že ved to skusme aspon že našich teda vystrašim ale on že nie. Čo mám spraviť??Problem je aj taky že on je celý týžden v robote a sme spolu len cez víkendy a ešte aj to ja musim prisť za nim. Ano aj si uvedumujem že som aka sprosta ze sa mu asi moc vtieriam..ale ja ho mam rada.Ale na druhej strane citím že on to nemyslí ako keby tak už vážne. Ked sa ho spýtam ako beries na vzťah?A on na to:ved nevieme čo bude neberiem to nijako čo bude to bude. Len možno to vyznie divne možno je to aj skoro si nietko z Vás povie že máš ešte len 19, ale tak chcela by som sa už trošku tak viac usadiť...ale rozmýšlam čo to ma zmysel s nim?Zrazu je taky chladny, taky že všetko bere tak samozrejme...

no way

No tak podla tohto vas vztah berie naozaj velmi lahostajne...velmi si na tomto vztahu podla mna nezakladaj, lebo podlam na velku buducnost nema...na svete su aj ini chlapci, ktori tvoju lasku ocenia viac.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Potrebujem poradit - Fórum - ZDRAVIE.sk