Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolesť chrbtice

Príspevok v téme: Bolesť chrbtice
eliss

Mam 14 rokov a trapia ma bolesti v oblasti chrbtice v oblasti krku a krizov. Obmedzuju mi aj pohyb. Trva to uz tyzden. Vsimla si to uz aj mama. Prejde ma to? mam s tym ist k lekarovi? je to na moj vek nrmalne? hram futbal a nerada by som sa ho vzdala. Co mam robit? prosim poradte mi a napiste na:aksilem@azet.sk

Ďakujem eliss

fidka

ahoj eliss...máš asi skoliózu chrbtice, keď máš také bolesti, ja mám problémy s chrbticou tiež,,,tak viem, ako sa cítiš..je to nepríjemné a niekedy to človeka obmedzuje..ja mám bolesti aj na hrudi, okolo srdca, bolí ma aj ľavá ruka...a že to je vraj od chrbtice a pomôž si..ako chceš..tí dnešní lekári...sú fakt skvelí""""-len úplatky ich zaujímajú...česť výnimkam..ale navštiv určite lekárku..keďže máš 14r.tak detskú a ona ťa určite pošle na ortopédiu alebo neurológiu...možno len máš vyskočený nejaký stavec..pa..držím prsty a pekný večer

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolesť chrbtice - Fórum - ZDRAVIE.sk