Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Poradte prosim: stopla som belaru,bojim sa navratu akne.

Príspevok v téme: Poradte prosim: stopla som belaru,bojim sa navratu akne.
zuzu87

ahojky,prestala som brat pre dvomi tyzdnami antikoncepciu Belaru.brala som ju 2 a pol roka...lebo som mala velke problemy s akne...Belara mi pomohla na 100%,ale kedze som sa pred 3 mesiacmi rozisla s priatelom tak som sa rozhodla,ze skusim prestat aj ked s obavami,ze sa akne vrati..kozna mi povedala,ze sa moze a nemusi vratit..

zuzu87

catherin a ako dlho si ju brala a kolko mas rokov ak sa mozem opytat? ja ked som ju brala tak som mala plet ako babatko...iba pred kramamy sa mi urobili dve tri.. no predtym som mala na celej tvari...od 16 do 18 roku...dufam,ze sa mi to nevrati...a ako to bolo s menstruaciou?dostavas ju teraz pravidelne alebo ti nejako dlho meskala po vysadeni?lebo aj o tom som uz pocula.

catherin

Brala som belaru, akne sa mi zlepsilo ale nie upne vyliecilo. Ked som ju vysadila mala som naozaj zhorsenu plet. Isla som pekne ku koznej a najskor ma liecila duac gelom a teraz na udrziavanie skinoren, ked sa objavi sem tam ( naozaj sem tam-lebo mam teraz fajnu plet) tak si potriem duac gelom. Neboj a keby sa to zhorsilo urcite sa najde iny sposob.

smejka

no vies ja viem ze pre teba moze byt akne problem, ale podla mna je ovela vacsi problem brat dlhodobo HAK...radsej budem mat nejake vyrazky a liecit si ich zvonku ako dlhodobo brat to svinstvo, ano chapem to, ze je lespie byt bez akne...no poradim to jedno, nezatazuj sa ci sa vrati alebo nie, lebo nasa psychika je vsemocna, ak sa vrati budes to riesit potom, kazdy organizmus je predsa iny, preto kazdy reaguje na vysadenie inak...kazdopadne ti drzim palce aby sa ti to nevratilo...a ak ano, bude riesit, no nestresuj dopredu z niecoho co este nie je

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Poradte prosim: stopla som belaru,bojim sa navratu akne. - Fórum - ZDRAVIE.sk