90 dňová diéta

Príspevok v téme: 90 dňová diéta
sheryl

Ahojte všetci ktorí statočne držíte diétu. Chcem sa poradit s niekým kto držal 90 dňovú rozlišovaciu diétu dalej 90dňovka. Ja mám za sebou 23 dní a som nešťastná, pretože som schudla až po 21 dni a to iba 1 kg. Nemôžem povedat, že to dodržujem absolutne, ale snažím sa , jem iba predpísané jedlá v skupine a dni si nezamienam. Okrem toho že som neschudla objavili sa mi aj problémi s vyprázdňovaním-zápcha ktoré som doteraz nemala. K tomu sa mi objavil veľmi nepekný ludovo povedaný opar na dolnej pere. V prvých dňoch som diétu zvládala celkom dobre, no teraz mám veľmi často pocit hladu, vyslovene bolenie žalúdka od hladu. Pažravé chute sú tiež ale snažím sa ovládať. Okrem úpravy stravy som pridala aj pohyb, snažím sa každý deň,okrem vitamínových, bicyklovať 30 min a 3x15 brušáky , alebo 30 min intenzívnej chodze vonku. Ak máte niekto podobné skúsenosti ozvite sa alebo ak máte chuť ma podporiť budem sa tešiť na každú Vašu radu alebo pripomienku. Pekný deň.

barbinka

tak určite sa dá aj ten vodový zvládnuť, ale ja som schudla aj bez neho. zas tak drasticky som to ja dodržovať nechcela. teraz mám 56,0kg a ešte tak dve kg dám dole a končím. už budem len udržiavať hmotnosť.

sheryl

ahoj barbi ved aj ja mám z toho hrôzu pretože aj vitamínové dni sú pre mna dost tazké a to som sa za velkeho jedáka nikdy nepovazovala asi si nájdem nejakú dobrú knihu a zaleziem do postele vychádza mi to na nedelu

barbinka

sheryl, ja som vodný deň jednoducho preskakovala. ja by som to nemohla. bola by som slabá a keďže hrávam tenis, tak by som nevládala, nemala by som ani silu, ani energiu.

sheryl

Ahojte takže po vašich radách by som mala zvýšiť príjem tekutín a pohyb. No skúsim to a ako ste prežili vodný deň? Dá sa to vydržať?

barbinka

a ešte som to dala do obidvoch príspevkov. na čo ja myslím? ach, takže ešte raz. mala som 61,7kg, teraz mám 56,0kg a diétu držím 2 mesiace, ale porušujem.

barbinka

sheryl, ja meriam 164cm a momentálne mám tých 66,0 kg. myslím, že rýchlo to ide dolu tým ženám, ktoré chudnú z váhy napr. 90kg, musíš byť hlavne trpezlivá. ale môžeš mať aj spomalený metabolizmus a na ten ti poradím piť veľa vody z vodovodu. tá je najlepšia. ja vypijem denne minimálne 3 litre. mne to dosť pomohlo pri tejto diéte. a ja tiež športujem, ale to už aj pred diétou, ale vtedy som len naberala svaly a nechudla. s diétou aj chudnem a aj sa mi formuje postava zároveň. ja hrávam 5 krát do týždňa tenis po dve hodinky (tiež zaleží od počasia, čiže niekedy len 3krát) a mimo toho idem aj na bike, alebo korčule. tiež vždy po tenise, idem plávať. čiže ja športujem dosť veľa, ale napr. moja mama nešportovala a dala dole 10kg.

aduliena

Ahoj Sheryl,

Podľa mňa máš spomalený metabolizmus, preto chudneš tak ťažko a pomaly. Ja som cca. po mesiaci schudla 2kg a potom dlho dlho ani gram. Ale nevzdala som to a potom sa to už pohlo ďalej. Počas celej diéty som schudla 5kg. Po jej skončení ďalšie dve kilá. Mám 155cm a chudla som z váhy 67kg. Momentálne mám váhu 59kg. Stravujem sa aj naďalej podľa pravidiel, nekombinujem to, čo sa nemá, ale dni si zvolím sama, podľa toho na aký deň mám práve chuť.
Tie zdravotné problémy môžeš mať z iného dôvodu. Opar je dôsledok oslabenej imunity. Množstvo ovocia a zeleniny, ktoré je v tejto diéte (keďže ovocia a zeleniny je tu skutočne dovolené jesť dosť), tak to by ti malo zosilniť imunitu, sú to vitamíny. A tie tráviace problémy, že máš zápchu, môže to byť aj z toho, že si tvoje telo zvyká na nové stravovanie. Ak však tieto problémy budú pretrvávať, vyhľadaj radšej lekára.

lucky

ahoj, do fitka chodim tak 4-5x do tyzdna, tak 1-1,5, väcsinou 30 minut beziaci pas, 30 minut orbitrek a cviky na brucho a na zadok. ozvem sa zajtra ked sa odvazim. zatial sa maj pekne, pa