Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Stahujeme sa a ja mam strach ze budem sama

Príspevok v téme: Stahujeme sa a ja mam strach ze budem sama
hanuska455

caute mam 14 rokov... a asi odva tyzdne sa stahujeme z mesta do dediny ktora je cca 12km od nasho terajsieho mesta..kedze to nieje daleko ostavam na skole tu... v meste..cize to znamnea ze ked sa prestahujeme do dediny ja tam nikoh nebudem poznat...viem ze moja kamaratstva v kubine zacnu ochabovat a ja ostanem uplne sama..newem ako sa tam mam s kolektivom zoznamit..kedze ani do skoly tam hcodi nebudem...prosim poradte mi...bojim sa ze ma tam nik nebude mat rad ze na mna budu zazerat ohovarat a ze ostanem proste sama...ja to nechcem,...co mam robit..:(:(

fraisee

No ja som bola na orave raz a aj to ma miestny predavac skalopevne presviedcal, ze prestali vyrabat isty nanuk, ktory som pytala. zaujimave je, ze dodnes ho vidim v obchodoch.

kamaratov si najdes, pokial nebudes horenos, tak urcite ano.

moniqa87

halvu hore, takto pesimisticky uvazovat, tes sa, ze spoznas novych ludi, okrem toho coskoro pojdes na strednu a tam budu tiez vsetci cudzi, to sa budes tiez tak bat?
tes sa z toho, lebo budes mat moznost kopa ludi spoznat a to, ze s tebou nebude nikto chodit, tak take sprostosti teraz nechaj tak, hlavne si najdi kamaratky, to nie je az taky problem...

barbinka

ahojte dievčatá. ja som síce z BA, ale tiež poznám Oravu. veľmi sa mi tam páčilo. Boli sme z VŠ na letnom sústredení, kde sme kajakovali, kanojkovali, windsurfovali a jazdili na vodných lyžiach. bolo tam naozaj super. aj ľudia tam boli veľmi milí a dobrí. Bola som aj v Námestove, aj Tvrdošíne. bývate naozaj v peknom prostredí.

machulka006

hanuška :D nebolo to také ťažké zistiť keďže v otázke máš napísané že "viem ze moja kamaratstva v kubine zacnu ochabovat "... a viem predsa kde je Kubín. Ja Oravu milujem... Hlavne Námestovo a Oravskú Lesnú :):):)

hanuska455

ako mam tam jednu kamsoku s ktorou sa poznam od dectva ta mi slubila ze ma zoznami a potom este ejdnu ktora to tam pozna ale byva na tom sydlisku kde ja (este v meste) lenze tej ci nejake isto verit mozem to newem.... a potom som si pisala s takou jednou babou ktor tam itez byva povedala mi ze ma zoznami ..ale tak viete net a tie veci okolo toho tiez nie velmi dovericve... no a potom este poznam jedneho chalana od jeho rodicou sme kupovali ten dom..akoze zdravime sa aj pokcame ale ze by mal chut nejako zoznamovat..halvne mam strach ze tam bduem najskaredsia..akoze niesom uplne ze miss ale ani spatna niesom..ale tam su pekne baby a zvlast ked sa tam kazdy s kazdym pozna tak spolu chudu chodit a vsetko a ja taka jedina sama..:(..

-.-

No, proti tomu velmi nevies urobit nic...ak tam budes mat rovesnicky, tak sa podla mna urcite skamaratite...pokial tam nejake budu...Je tazke nadvazovat kontakty niekde, kde nikoho nepoznas, najma ak tam ani len do skoly chodit nebudes, ale nech ti sluzi ako utecha to, ze ked tam nejaka skola je, tak tam musi byt aj dost decak :o)...Takze sa netrap...urcite ta nik ohovarat nebude, ja by som sa naopak tesila ze prisla nova kamoska :o).
Ja som sa tiez stahovala ked som mala 14 rokov ako ty! A to iba z jedneho konca mesta do druheho! A vsetky bydliskove vztahy ochabli...takze asi tolko...a to sme boli kamarati naozaj od detstva...roky rokuce...ale to s tym bohuzial chodi...ked som ta neprisla ja, tak oni za mnou nie...ved na tom sidlisku zilo kopec inych deti, kym tam kde som byvala ja, ani nie...a bolo mi to velmi luto.

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Stahujeme sa a ja mam strach ze budem sama - Fórum - ZDRAVIE.sk