FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Najmenej kaloricke jedla

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "Najmenej kaloricke jedla" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Diéty
    kristi1917.06.08 00:19??.??.255.170

Vie mi niekto prosim povedat,ktore su najmenej kaloricke jedla?Chcela by som si zostavit nejaky sikovny jedalnicek a podla toho kombinovat jedla,s co najmenej kaloriami a nejako sa mi nedari najst nic k tomu.Naopak jedal s vela kaloriami som nasla dost,ale aj tie sa zvacsa opakuju takze naozaj neviem.Takze ktore su to?(okrem ovocia a zeleniny,tie by nemali byt moc kaloricke ci hej?alebo podla toho ktore?).Prosim,napiste mi ich alebo ma odkazte na nejaku stranku ak o nejakej viete.moc dakujem

• Helen-Ka04.08.09 14:10??.??.65.44

Na tuto temu som prave dnes citala zaujimavy clanok s nazvom SACHARIDY - NAJVACSI HIT RACIONALNEJ VYZIVY.

Velmi poucne citanie, najma v suvislosti s chudnutim - vysvetluju sa tam caste omyly a myty spojene s konzumaciou zemiakov, ryze, chleba a pod... Velmi poucne, odporucam.

Cely clanok je na www.fitcomplex.sk

• ivan10503.05.09 10:42??.??.180.160

Asi to bude pisane na tych potravinach, myslim energia. Mne sa podarilo schudnut prechodom na vegetarianstvo s vylucenim sladkosti, a hoci to viacmenej, az na tie obcas sladkosti dodrziavam, opat mam mierny pribytok. Takze, spociatku som zamenil kaloricke jedla za menej kaloricke, ale teraz treba znizit davky aj menej kalorickych jedal. URcite by som nejedol sladkosti, z ryb sa sice nepribera, ak nie su vysmazane, ale ako vegetarian jenem ani to. Urcite by som moc hrozna nejedol, ale naopak, doprial by som si viac tmaveho ovocia, ako su jahody,cucoriedky a tak... A skuste celozrnne pecivo, i ked nie vela, a sojove pomazanky namiesto zivocisnych...

• RNG17.06.08 00:59??.??.220.60

Vsetky zeleniny. a vacsina nie prilis sladkeho ovocia.

• hmm...17.06.08 01:05??.??.82.133

ked chce schudnut, skus tych 5000 Kj na den (kcal je to cca. deleno 4)

• ivuša17.06.08 01:08??.??.66.15

zelenina...niekedy dokonca travenim minies viec energie, ako ti samotna zelenina doda...

• Martin_24217.06.08 20:04??.??.135.120

Okrem zeleniny sú vhodné aj vysokobielkovinové jedlá, tiež sa ťažko a dlho trávia a na tuk sa nepremieňajú ani v prípade nadbytku, odporúčam na noc (ak vám to nenaruší spánok) nízkotučný tvaroh.

• nikush18.06.08 12:37??.??.49.164

a okrem toho tvarohu ktore su tie vysokobielkovinove jedla ? nemozem kazdy den jest tvaroh niee ??

• Martin_24219.06.08 16:57??.??.135.120

Olomoucké / Bánovecké syrečky.
    100g obsahuje 30g bielkoviny, 1g tuku a 1g sacharidov.

Kuracie prsia 100g obsahujú 19g bielkoviny, 1g tuku a 0g sacharidov.

Poprípade kvalitný vysokopercentný proteínový nápoj pre športovcov.

• tuniacik19.06.08 18:11??.??.66.15

tuniak vo vlastnej stave

• Martin_24219.06.08 19:26??.??.135.120

Na tuniaka som úplne zabudol!
    Hlavne, že ho jem takmer každý deň :)

• hellohello14.08.08 17:29??.??.145.8

mozem sa spytat? ktory tuniak je najlepsi a s cim sa ma jest? ja som zatial mala moznost ochutnat atke nieco ako Exotic, Mexico... a celkom dobre to bolo.. ci nemyslite to?

• hmmmm15.08.08 01:06??.??.66.15

tak v hentakych mas viac zeleniny ako tuniaka, pod pojmom tuniak beriem skor cisto konzervu s masom z tuniaka a nie tie tuniakove salaty..

• linda2315.08.08 01:59??.??.60.18

hmm čo sa týka toho tuniaka - ak je myslíte tuniaka v konzerve, tak určite vo vlastnej šťave alebo so zeleninou, nie v oleji - dobre je papať bielkoviny k večeru, t. j. ryby (napr. file na troche olivoveho oleja, kuracie maso a pod.), k tomu môžeš papať vela vela zeleniny, cim viac tym lepšie - okrem toho, že obsahuju vela vitaminov, vela vlakniny, co je dôležité pri chudnutí, majú nízky glykemicky index, preto by si mala zjesť cez den čo najviac zeleniny...ak chceš napíš vek a váhu, či nejako športuješ, alebo či sa chystáš cvičiť...podla toho je najlepšie zostaviť šikovný jedálniček, aby ti neuškodilo príliš málo prijatých kJ, čo môže byť nebezpečné...

• hellohello15.08.08 08:41??.??.145.8

takze tuniak vo vlastnej stave? aby tam nebolo tolko zeleniny, ze? noo mam 18 rokov, vyska 168, vaha 56. ano, chcela by som schudnut, lebo aj ked sa to nezda, pri tej vahe mam velmi silne stehna a dost velky zadok. kazdy den chodim na bike. teda vlastne uz tri dni, a to som sa prekonala. vzdy okolo 20 km, ja viem, nie je to vela, ale na zaciatok neviem ci viac zvladnem. Staci to? co mi viac pomoze? co mam robit?:(

• hmmmmm15.08.08 11:11??.??.66.15

sak ja jedavam toho vo vlastnej stave, pripadne sem tam aj tie salatove, ked sa doma obiavia, tie olejove nie, ale nektorym je ten vo vlastnej stave taky suchy, segra ho nema rada, tak vzdy zleje olej... je vhodne papat na ranajky sacharidy, na obed kombinovat sacharidy bielkoviny a na veceru bielkoviny.. tych 20 km mas po rovine, ci kopec? .. inak tym bicyklovanim naberies praveze svalovu hmotu na stehna a zadok, tak ich budes mat este mohutnejsie

• hellohello15.08.08 11:43??.??.145.8

a co teda mam robit, aby som spalovala tuk a nenaberala moc svaly? bo naozaj nechcem mat velke nohy a velky zadok, aj ked to budu same svaly

• neries15.08.08 12:30??.??.51.252

ovocia ma praveze vela kalorii i ked sa zaraduje ku zdravej strave ale urcite jeho obsah by si nemal znizovat lebo cim viac dolezitych vitaminov vylucis zo stravy tym bude chudobnejsia a aj teda nebezpecnejsia ...ovocia sa moze konzumovat do obeda po obede sa uz sacharidy premienaju na tuk ..co sa tyka zeleniny tu mozes jest bez obav hocikedy ....ak sa potrebujes opytat hocico kludne ja am v tychtoveciach prehlad

• neries15.08.08 12:32??.??.51.252

a vacsinou nieje az take podstatne kolko ma strava kalorii kolko tukov sacharidov je anpisanych na obale ...zakladom je jest mensie porcie vtedy ma telo tendenciu spalit vsetko co si skonzumovala do chvile kym si nedas dalsiu mensiu porcie cize tymto sposobom sa da lahko schudnut plus poriadne si nastartovat metABOLIZMUS ALE SAMOZREJME CHCE TO CAS

• sisina16.08.08 20:27??.??.234.2

neries: viackrat som na tomto fore citala, ze ovocie sa ma jest doobeda a nie popoludni a vecer, lebo ma vela kalorii.Je to mozno pravda, no mne sa osvedcilo jest ovocie prave naopak, najma vecer. Takto som schudla 7 kg. Podla mna: vzdy je lepsie dat si na veceru ovocie, ako plny tanier niecoho ineho.

• neries16.08.08 20:41??.??.51.252

urcite ano ...aj moja kamoska jedla vecer jablka a schudla ....no ja sa aj tak riadim tym ze ovocie len do obeda

Nový Príspevok

Opíšte písmena z obrázku vľavo

Inzercia

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Prežite krásy zimných dní a vianočných chvíľ v Hoteli Partizán**** na južnej strane Chopku

Online lekáreň PILULKA

Online lekáreň PILULKA

Využite do konca apríla Wallet zľavu 15% na všetky produkty na pilulka.sk

^ Späť na vrch