Najmenej kaloricke jedla

Príspevok v téme: Najmenej kaloricke jedla
kristi19

Vie mi niekto prosim povedat,ktore su najmenej kaloricke jedla?Chcela by som si zostavit nejaky sikovny jedalnicek a podla toho kombinovat jedla,s co najmenej kaloriami a nejako sa mi nedari najst nic k tomu.Naopak jedal s vela kaloriami som nasla dost,ale aj tie sa zvacsa opakuju takze naozaj neviem.Takze ktore su to?(okrem ovocia a zeleniny,tie by nemali byt moc kaloricke ci hej?alebo podla toho ktore?).Prosim,napiste mi ich alebo ma odkazte na nejaku stranku ak o nejakej viete.moc dakujem

linda23

hmm čo sa týka toho tuniaka - ak je myslíte tuniaka v konzerve, tak určite vo vlastnej šťave alebo so zeleninou, nie v oleji - dobre je papať bielkoviny k večeru, t. j. ryby (napr. file na troche olivoveho oleja, kuracie maso a pod.), k tomu môžeš papať vela vela zeleniny, cim viac tym lepšie - okrem toho, že obsahuju vela vitaminov, vela vlakniny, co je dôležité pri chudnutí, majú nízky glykemicky index, preto by si mala zjesť cez den čo najviac zeleniny...ak chceš napíš vek a váhu, či nejako športuješ, alebo či sa chystáš cvičiť...podla toho je najlepšie zostaviť šikovný jedálniček, aby ti neuškodilo príliš málo prijatých kJ, čo môže byť nebezpečné...

hmmmm

tak v hentakych mas viac zeleniny ako tuniaka, pod pojmom tuniak beriem skor cisto konzervu s masom z tuniaka a nie tie tuniakove salaty..

hellohello

mozem sa spytat? ktory tuniak je najlepsi a s cim sa ma jest? ja som zatial mala moznost ochutnat atke nieco ako Exotic, Mexico... a celkom dobre to bolo.. ci nemyslite to?

Martin_242

Olomoucké / Bánovecké syrečky.
100g obsahuje 30g bielkoviny, 1g tuku a 1g sacharidov.

Kuracie prsia 100g obsahujú 19g bielkoviny, 1g tuku a 0g sacharidov.

Poprípade kvalitný vysokopercentný proteínový nápoj pre športovcov.

Martin_242

Okrem zeleniny sú vhodné aj vysokobielkovinové jedlá, tiež sa ťažko a dlho trávia a na tuk sa nepremieňajú ani v prípade nadbytku, odporúčam na noc (ak vám to nenaruší spánok) nízkotučný tvaroh.