Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Menštruácia...baby poraďte

fidka

ALGIFEN kvapky...sú dosť škodlivé, hlavne škodia obličkám...a sú z časti aj návykové, aj keď je pravda, že väčšinou pomáhajú..ale len dočasne..to máš lepšie dať si Paralen...a pozor na alergiu...nie každý môže užívať ALGIFEN

axelonka

tak skúsim sa ešte v tejto téme spýtať, keďže v tej mojej mi nik neodpovedal.. aj ja mávam veľké bolesti, chcela som vyskúšať tie algifenové kvapky.. akurát, že som sa dočítala, že sú návykové a ževraj si na ne po čase zvykneš a už ti nebudú zaberať.. je to pravda?? sú škodlivé??

anca

ja som mala silne menstruacne bolesti od nepameti-hancky,zvracanie,absencia v skole.samozrejme som vyskusala aj nemozne-cviky,rozne lieky,teple obklady,dkonca som sa raz skoro liekmi predavkovala a aj tak mi bolesti nepresli.chodila som pravidelne ku gynekol.ale dala mi tusim len nejake lieky a bralo sa to ako nieco samozrejme.potom som sa prestahovala do uk a musela som ist na operaciu krcka maternice ci take nieco a pri vysetreniach som spomenula ze mam nenormalne bolesti a hned zistili dalsi problem kt.vraj trpi vela zien ale malo kt.to riesia-vola sa to ze endometriosis takze som mala hned 2tu operaciu a po nej som na podporu liecby zacal brat antikoncepciu odvtedy moja menstruacia trva 1,5 dna a bolesti haha co to je??neviem ci by vam tu operaciu len tak lahko spravili aj na Slovensku,ale ved skuste.

moniqa87

xyz, tak potom by som urcite na tvojom mieste zasla gynekologovi, inak takto bezcielne trpiet sa neoplati, treba s tym nieco robit...

xyz

moniqua...ahoj..ja antikoncepciu nemôžem užívať, už som si dala aj paralen a nič...to je úplne neznesiteľné

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Menštruácia...baby poraďte - Fórum - ZDRAVIE.sk